Titulinis » Naujienos » D.Zubraus ekipa po pratęsimo nusileido vieniems iš Rytų konferencijos lyderių

D.Zubraus ekipa po pratęsimo nusileido vieniems iš Rytų konferencijos lyderių

2015-01-10
Šiaurės Amerikos nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė Dainiaus Zubraus atstovaujama Naujojo Džersio „Devils“ (38 tšk.) ekipa, kuri namuose po pratęsimo 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:1) nusileido antrą vietą Rytų konferencijoje užimantiems Niujorko „Islanders“ (55 tšk.) ledo ritulininkams.

D.Zubrus rungtyniavo šešiolika minučių (16:03), du kartus smūgiavo į vartus, sykį blokavo varžovo metimą bei užsidirbo 4 baudos minutes.

„Devils“ gretose po įvartį pelnė Travisas Zajacas (31:57) ir Scottas Gomezas (47:23).

Per pagrindinį rungtynių laiką „Islanders“ komandoje įvarčius įmušė Joshas Bailey (41:02) ir Johnas Tavaresas (53:47), o pergalingą įvartį pratęsimo metu įmušė tas pats J.Tavaresas.

„Devils“ vartus visas rungtynes gynė Keithas Kinkaidas, kuris atrėmė 28 iš 31 varžovų smūgių, tuo tarpu „Islanders“ vartų sargas Jaroslavas Halakas - 21 iš 23.

„Devils“ su 15 pergalių ir 29 pralaimėjimais išliko keturioliktoje Rytų konferencijos vietoje.