Titulinis » Naujienos » E.Binkulio ir P.Macijausko vedama Elektrėnų SSM ekipa Jaunių lygoje sutriuškino Kauno BTA komandą

2015-02-19
Nacionalinėje vaikų ledo ritulio lygoje (NVLRL) Jaunių diviziono rungtynėse ketvirtadienį Elektrėnų SSM ledo ritulininkai 9:3 (2:1, 2:1, 5:1) sutriuškino Kauno BTA jaunimą ir iškovojo trečiąją pergalę per penkerias rungtynes.

Kauniečiai patyrė jau penktąjį pralaimėjimą per šešerias rungtynes ir tarp keturių komandų žengia paskutiniai.

Septintąją rungtynių minutę Elektrėnų ekipa išnaudojo kiekybinę persvarą ir po Egidijaus Binkulio (7:04) įvarčio išsiveržė į priekį 1:0. Netrukus kauniečių puolėjas Dovydas Trumpa (10:10) sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau kėlinio pabaigoje tas pats E.Binkulis (19:14) atstatė elektrėniškių persvarą iki vieno įvarčio - 2:1.

Antrame kėlinyje E.Binkulis tęsė savo puikų solo pasirodymą ir pelnė trečiąjį įvartį (23:13). Kėlinio pabaigoje Evaldas Gudonis (35:05) prisijungė prie E.Binkulio ir įmušė savo pirmąjį įvartį bei padidino Elektrėnų komandos pranašumą iki trijų - 4:1. Vos po dvidešimt sekundžių Mažvydas Jukna (35:20) sugebėjo sušvelninti Kauno komandos deficitą iki dviejų - 2:4.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar vienu Kauno klubo žaidėjo M.Juknos įvarčiu (41:21), tačiau Paulius Macijauskas (4223) po minutės tiksliu smūgiu atstatė dviejų įvarčių pranašumą - 5:3. Netrukus du Kauno BTA komandos ledo ritulininkai sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o tuo pasinaudojęs P.Macijauskas (44:19) įmušė antrąjį savo įvartį bei padidino persvarą iki trijų - 6:3. Dar po penkių minučių tas pats P.Macijauskas (49:38) vėl išnaudojo kiekybinę persvarą ir įmušė septiną elektrėniškių įvartį.

K4liniui persiritus į antrąją pusę Karolis Krasilnikovas (54:35) ir E.Binkulis (56:04) įmušė po dar vieną įvartį, o Elektrėnų ekipa įgijo triuškinančią persvarą - 9:3.

Jaunių lygoje dabar trys komandos turi po 9 taškus, tačiau Vilniaus „Geležinis vilkas“ yra sužaidę tik trejas rungtynes, tuo tarpu Kaliningrado JTZ - šešias, o Elektrėnų SSM - penkias.