Titulinis » Naujienos » Elektrėnų ,,Energija-2'' palaužė Trakų „Galvę"

Elektrėnų ,,Energija-2'' palaužė Trakų „Galvę"

2017-02-06
2017 m. vasario 3 d. Elektrėnų ledo rūmuose Elektrėnų ,,Energija-2'', užimanti LRML B grupėje antrą vietą, žaidė su Trakų „Galve", kuri turnyrinėje lentelėje užima ketvirtą vietą.
Elektrėnų ,,Energijos-2'' komandoje vartus gynė Lukas Petravičius, Trakų „Galvėje" - Tadas Ramanauskas.

Trakų „Galvės" vartus pirmo kėlinio pradžioje pavojingai atakavo Elektrėnų ,,Energija-2'', tačiau varžybų pirmą įvartį (03:04) pelnė Trakų „Galvės" komandos žaidėjas Marius Gaidys, perdavimą atliko Giedrius Vaisėtas. Rezultatą išlygino (08:29) Elektrėnų ,,Energijos-2'' komandos žaidėjas Karolis Rusinas, perdavimą atliko Gediminas Ramanauskas. Vėliau Elektrėnų ,,Energija-2'' komandos žaidėjas (12:53), vienas iš rezultatyviausių Elektrėnų ,,Energijоs-2'' žaidėjų, Dmitrijus Grikien įmušė antrąjį įvartį, perdavimus atliko Nelijus Zaleckis ir Lukas Butkus.

Antras kėlinys pasižymėjo baudos minutėmis ir tik kėlinio pabaigoje likus žaisti vos 0:05 sekundėms trečią įvartį pelnė Elektrėnų "Energijos-2" žaidėjas Karolis Rusinas, perdavimą jam atliko Gediminas Ramanauskas.

Trečiame kėlinyje Elektrėnų ,,Energijоs-2'' komandoje pasižymėjo Renaldas Urbonavičius, perdavimus jam atliko Gediminas Ramanauskas ir Karolis Rusinas. Penktą įvartį pelnė Mantas Adomėnas, perdavimą atliko Lukas Butkus.

Rezultatu 5:1 (2:1, 1:0, 2:0) aikštės šeimininkai nugalėjo svečius iš Trakų.

Geriausiais žaidėjais šiose rungtynėse pripažinti Elektrėnų ,,Energijos-2'' komandoje vartininkas Lukas Petravičius ir Trakų „Galvės" komandos žaidėjas Marius Gaidys.