Titulinis » Naujienos » Elektrėnų ,,Energijos-2'' pergalė prieš Vilniaus „Feniksą“

Elektrėnų ,,Energijos-2'' pergalė prieš Vilniaus „Feniksą“

2017-03-16
Kovo 15 d. Elektrėnų ledo rūmuose į dvikovą stojo Elektrėnų ,,Energija-2'' ir Vilniaus „Fenikso“ komandos.

Rezultatu 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) aikštės šeimininkai nugalėjo svečius iš Vilniaus.

Pirmą įvartį (4:39) pelnė Elektrėnų ,,Energijos-2'' komandos žaidėjas Renaldas Urbonavičius, perdavimą atliko Eugenijus Sladkevičius. Antrą įvartį įmušė (14:03) Lukas Butkus po Dmitrij Grikien perdavimo.

Antrame kėlinyje po Fenikso komandos žaidėjo klaidos trečią įvartį (25:11) pelnė ,,Energijos-2'' komandos žaidėjas Linas Šimonis. Vilniečiams nesisekė pelnyti įvarčio, nors turėjo progų, o ,,Energijos-2'' komandai (31:06) po Ernesto Mikulio perdavimo ketvirtą įvartį pelnė Dmitrij Grikien.

Trečias kėlinys pasižymėjo baudos minutėmis. (47:56) Drausmine  nuobauda (10 min.), bei pasibaigus rungtynėms (60:00) drausmine nuobauda iki rungtynių pabaigos (20 min.) buvo nubaustas ,,Energijos-2'' komandos žaidėjas Dmitrij Grikien. Penktą įvartį (51:26) pelnė Elektrėnų ,,Energijos-2'' komandos žaidėjas Mindaugas Ramanauskas po Renaldo Urbonavičiaus perdavimo.

Elektrėnų ,,Energijos-2'' komandos vartus sėkmingai gynė Justinas Lukšys. Vilniaus  „Fenikso“ komandos vartus - Pavel Pisarenko.

Geriausiais žaidėjais šiose rungtynėse pripažinti Eugenijus Sladkevičius ir Pavel Pisarenko.