Titulinis » Naujienos » Elektrėnuose Vilniaus „Lokiai“ parklupdė Trakų „Galvę“ (fotogalerija)

Elektrėnuose Vilniaus „Lokiai“ parklupdė Trakų „Galvę“ (fotogalerija)

2019-11-30
Lapkričio 28-osios vakarą Elektrėnuose dėl pergalės varžėsi Trakų „Galvė“ ir Vilniaus „Lokiai“. Rungtynėse trakiškiams pritrūko taiklumo ir susitelkimo gynyboje, o stipriais žaidėjais pasipildžiusi Vilniaus komanda lėtai, bet užtikrintai įrodė savo pranašumą prieš varžovus. „Galvė“ vilniečiams nusileido rezultatu 1:4 (1:2, 0:0, 0:2). Trakų komandos vartus gynė Augustinas Kukta, „Lokių“ vartus saugojo Boleslavas Konopackij.

Tik prasidėjus rungtynėms 16-ąją sekundę pasižymėjo startinis „Lokių“ penketas: „Galvės“ vartininką nukenksmino Vilniaus komandos naujasis narys Karolis Rusinas (0:1, perd. Tadas Radvila, Aurimas Čepaitis). Vilniečiai priešininkus spaudė ir toliau, kol 07:45 Trakų komandos vartus pasiekė Tado Radvilos sviestas ritulys (0:2, perd. Lukas Butkus). Baigiantis kėliniui „Lokių“ ambicijas prigesino gražus 11-ąją minutę savarankiškai pelnytas Roko Parangovskij metimas (1:2).

Antrojo kėlinio apylygėje kovoje nė viena komanda įvarčių neįmušė.

Trečiajame kėlinyje 44:04 Trakų komandos vartų apgultis baigėsi dar vienu įvarčiu „Lokių“ naudai: Karolio ir Virginijaus Janušauskų pagalba antrą savo įvartį pelnė Tadas Radvila (1:3). Tęsiantis kėliniui „Lokiams“ ir toliau pavyko nugesinti trakiškių puolimus. Kad „Lokių“ pranašumas nebuvo atsitiktinis ir tik sėkmės lemtas, vilniečiai įrodė baigiantis rungtynėms: likus porai minučių iki susitikimo pabaigos asmeninę įvarčių sąskaitą „hat trick‘u“ pasipildė Tadas Radvila (1:4, perd. Karolis Rusinas, Virginijus Janušauskas).

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Rokas Parangovskij („Galvė“) ir Boleslavas Konopackij („Lokiai“).