Titulinis » Naujienos » Emilijus Krakauskas Šveicarijoje žengia tarp rezultatyviausių jaunimo lygos žaidėjų (VIDEO)

2016-12-07
 Lietuvos jaunimo rinktinės puolėjas Emilijus Krakauskas savaitgalį Šveicarijos U-20 jaunimo Top lygos varžybose pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, o jo atstovaujamas klubas Bylio EHC „Biel – Bienne Spirit“ 5:6 (1:2, 2:2, 2:1, 0:1) nusileido Lozanos „4 clubs“ ekipai.

E.Krakauskas atidarė įvarčių sąskaitą rungtynėse (04:33), o vėliau komandos draugui Hess`ui Silvan`ui dviem rezultatyviais perdavimais padėjo išlyginti ir persverti rezultatą.

Varžovai išsigelbėjo rungtynių trečiojo kėlinio pabaigoje, o pratęsimo pradžioje pelnė pergalingą įvartį.

Puolėjas Šveicarijos jaunimo lygoje per 27 rungtynes jau pelnė 20 įvarčių, atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir su 35 taškais lygoje žengia antras, pagal pelnytus įvarčius žaidėjas pirmauja lygoje.

Lietuvis trečiadienio vakarą su klubu žais čempionato rungtynes prieš Ženevos „Futur Hockey“ klubą, o ketvirtadienį jau prisijungs prie Lietuvos jaunimo rinktinės.