Titulinis » Naujienos » Emocingose LRML rungtynėse - „Ober-Haus“ pergalė prieš Trakų „Galvę“

Emocingose LRML rungtynėse - „Ober-Haus“ pergalė prieš Trakų „Galvę“

2018-01-04
2018 m. sausio 3 d. Vilniuje ledo ritulio fanai stebėjo įnirtingą mūšį tarp stiprių priešininkų - Trakų „Galvės“ ir Vilniaus „Ober-Haus“ komandų. Permaininga ir intriguojanti kova baigėsi „Ober-Haus“ pergale: vilniečiai Trakų komandą palaužė rezultatu 3:5 (1:1, 1:3, 1:1).

Kurį laiką koja kojon su „Ober-Haus“ žengusiai „Galvei“ pergalė išsprūdo iš rankų. Pirmą rungtynių įvartį 7-ąją minutę pelnė „Ober-Haus“ žaidėjas Vitalijus Sevruk (0:1). 14-ąją minutę Tomas Vaškevičius meistrišku individualiu metimu rezultatą išlygino (1:1).

Įpusėjus rungtynėms 21-ąją minutę Trakų komanda išsiveržė į priekį: po Gedimino Tubučio perdavimo taiklų smūgį atliko Rokas Parangovskij (2:1). Tačiau vilniečiai pozicijų neužleido ir 23-iąją minutę antrą įvartį pelnė Vitalijus Sevruk (2:2). Kaip ir pirmąjį kartą perdavimą jam atliko Saulius Lynikas. 32-ąją minutę trečiuoju iš eilės savo taikliu metimu Vitalijus Sevruk atliko „hat trick‘ą“ ir vėl išvedė Vilniaus komandą į priekį (2:3). Įkvėpti „Ober-Haus“ puolėjai išnaudojo savo žaidėjų kiekybinį pranašumą: 39-ąją minutę po Barry Nabuurs perdavimo ritulį į trakiškių vartus pasiuntė Virgis Balbierius (2:4). Kėlinio pabaigoje įtampa pasiekė maksimumą ir už grubų elgesį du oponentai teisėjų buvo pasiųsti ant baudų suolelio. „Ober-Haus“ gynėjas Ivanas Reis užsitraukė dar ir 10 min. drausminę nuobaudą.

Trečiame kėlinyje 42-ąją minutę po Raimondo Vaškevičiaus perdavimo „Galvės“ atstovas Artūras Vyšniauskas atstatė minimalų skirtumą (3:4), tačiau pastangos rezultatą išlyginti pavirto į virtinę Trakų žaidėjų klaidų. 51-ąją minutę į „Ober-Haus“ komandai į nugarą kvėpuojančios „Galvės“ vartus įskriejo Sauliaus Lyniko sviestas ritulys (3:5). Perdavimą atliko Marius Šalomskas. Senkant rungtynių laikui varžovai vėl nesulaikė emocijų: ant ledo susikibę žaidėjai buvo pasodinti ant baudų suolelio, o puikiai rungtynes pradėjusį „Ober-Haus“ žaidėją Vitalijų Sevruk teisėjai iš aikštės pašalino iki rungtynių pabaigos.

Vilniaus „Ober-Haus“ komandą į pergalę vedė Vitalijus Sevruk (3 įvarčiai), Saulius Lynikas (1 įvartis, 2 perdavimai), Virgis Balbierius (1 įvartis), Barry Nabuurs, Marius Šalomskas (1 perdavimas).

Trakų „Galvėje“ pasižymėjo Tomas Vaškevičius, Rokas Parangovskij, Artūras Vyšniauskas (1 įvartis), Gediminas Tubutis, Raimondas Vaškevičius (1 perdavimas).