Titulinis » Naujienos » „Energija“ ir išvykoje įveikė „Kaunas Hockey“ komandą (VIDEO)

„Energija“ ir išvykoje įveikė „Kaunas Hockey“ komandą (VIDEO)

2018-09-25
Antradienį Elektrėnų „Energija“ iškovojo antrąją pergalę Lietuvos čempionate ir bent jau porai dienų tapo vienvalde Lietuvos ledo ritulio pirmenybių lydere.

Daugkartiniai šalies čempionatai antrą kartą šiame sezone įveikė „Kaunas Hockey“ ekipą – šįkart varžovų arenoje vykusią dvikovą jie laimėjo rezultatu 4:2.

Šiose rungtynėse kauniečiai jau turėjo keletą pirmose rungtynėse Elektrėnuose negalėjusių žaisti ledo ritulininkų, tačiau dėl traumos jiems padėti negalėjo Donatas Kumeliauskas. Tuo tarpu „Energijos“ komandoje aikštėje pasirodė į ekipą šiemet sugrįžęs Andrius Židkovas.

Pirmajame mačo kėlinyje abi ekipos ne kartą pažeidė taisykles, o net tris kartus ant nubaustųjų suolelio sėdosi „Energijos“ puolėjas Vainius Jankauskas. Visgi, nei šeimininkams, nei svečiams išnaudoti žaidėjų persvaros per pirmąsias 20 minučių nepavyko.

Antrajame kėlinyje savo kolegos pavyzdžiu pasekė jau „Kaunas Hockey“ narys Vytautas Jagelavičius, kuris be trijų mažųjų nuobaudų dar gavo ir papildomą dešimties minučių nuobaudą. Varžovų suteiktomis galimybėmis galiausiai pasinaudojo „Energija“: Artūras Katulis (27:01, rez. perd. Konstantinas Isaevas, Dmitrijus Beliakovas) tiksliu smūgiu iš toli išnaudojo dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą.

Antrajame kėlinyje „Energija“ pelnė ir antrąjį savo įvartį, kai formatu 4 prieš 4 pasižymėjo Mantas Marcinkevičius (34:32, rez. perd. Dovydas Kulevičius, Aurimas Gaidauskas), tačiau išlaikyti varžovų per dviejų įvarčių atstumą jiems nepavyko. Pirmuoju savo įvarčiu Kaune Aleksandras Mikheyonokas (37:45, rez. perd. Jevgenijus Čugajus, Tomas Fediakinas) sumažino savo klubo deficitą iki vienintelio įvarčio – 1:2.

Trečiąjį kėlinį aktyviai pradėję „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai galiausiai pasiekė savo ir išlygino rezultatą – pasižymėjo Dovydas Streckis (41:22, rez. perd. Remigijus Guoga, Erminas Gutauskas). Nepaisant kauniečių pastangų persverti rezultatą savo naudai, dvi sėkmingas greitas atakas surengę „Energijos“ žaidėjai susigrąžino sau dviejų įvarčių persvarą. Mauras Baltrukonis iš pradžių sėkmingai užbaigė ataką po tikslaus komandos draugo perdavimo (45:24, rez. perd. M. Marcinkevičius, A. Gaidauskas), o vėliau ir netikėtai užklupęs varžovų vartininką vos po pusės minutės pelnė ir antrąjį savo įvartį (45:57, rez. perd. M. Marcinkevičius, Rolandas Aliukonis).

Per likusį mačo laiką rezultatas nepakito, tad antrą pergalę per du turus iškovojusi „Energija“ bent porai dienų pakilo į Lietuvos čempionato viršūnę. Juos pavyti pergalės atveju gali „Geležinio Vilko“ komanda, kuri antrojo turo rungtynes su „Hockey Punks“ klubu žais rugsėjo 27 dieną, 20:15 val. Vilniaus Pramogų arenoje.

Kauniečių ekipos vartus gynęs Artūras Pavliukovas iš viso atrėmė 43 iš 47 varžovų smūgių, o priešininkų ekipoje rungtyniavęs Maksimas Ponomarenko sustabdė 25 iš 27 šeimininkų bandymų.