Titulinis » Naujienos » „Energija“ ketvirtą kartą pralaimėjo prieš Žlobino komandą

„Energija“ ketvirtą kartą pralaimėjo prieš Žlobino komandą

2014-12-16
Daugkartinė Lietuvos ledo ritulio čempionė Elektrėnų „Energija“ Baltarusijos aukščiausioje lygoje ketvirtą kartą per sezoną turėjo pripažinti Žlobino „Metallurg-2“ pranašumą. Elektrėniškiai antradienį savų žiūrovų akivaizdoje patyrė nesėkmę rezultatu 2:8 (1:3, 1:1, 0:4).

Rungtynės „Energijai“ prasidėjo labai nesėkmingai. „Metallurg-2“ abu pirmuosius įvarčius įmušė nepaisant to, kad tuo metu žaidė trise prieš penkis šeimininkų žaidėjus. Pirmasis Nerijų Dauksevičių nuginklavo Pavelas Marščionokas (3:20 min.), o vėliau pasižymėjo ir Romanas Šuba (10:26). Kėliniui artėjant prie pabaigos „Metallurg-2“ persvarą dar labiau padidino Dmitrijus Šalovalovas (18:56), bet Rolandas Aliukonis (19:16) suspėjo sušvelninti „Energijos“ atsilikimą.

Antroje rungtynių dalyje „Energija“ jau pasinaudojo kiekybine persvara, kai pasižymėjo Justinas Vėželis (26:48). Visgi, vėliau tuo pačiu atsakė Pavelas Vergunovas (33:17). Vos prasidėjus trečiajam kėliniui „Energijos“ vartų ginti stojo Donatas Žukovas, bet jį gana greitai du kartus nuginklavo Kirilas Metliukas (46:55 ir 49:59), o kėlinio pabaigoje „Energijos“ triuškinimą užbaigė P.Vergunovas (57:58) ir Andrejus Pereguda (59:25).

Sportas.lt primena, kad pirmadienį Elektrėnuose „Energija“ patyrė nesėkmę po baudinių serijos rezultatu 2:3. Anksčiau vykusias dvi šių komandų akistatas Žlobine nesunkiai – 7:0 ir 7:2 – laimėjo „Metallurg-2“.

„Energija“ (29 tšk.) liko 9-oje vietoje tarp 11 klubų, o „Metallurg-2“ (66 tšk.) užima 2-ą poziciją. Artimiausias dvejas rungtynes elektrėniškiai žais gruodžio 22-23 dienomis namuose su 8-oje vietoje esančiu Bresto „HC Brest-2“ (30 tšk.) klubu.