Titulinis » Naujienos » "Energija" nesunkiai įveikė "Baltiją" (VIDEO)

"Energija" nesunkiai įveikė "Baltiją" (VIDEO)

2018-01-14
 Dar vieneriose šeštadienio rungtynėse, Elektrėnuose vietos „Energija“ taip pat nesulaukė didesnio pasipriešinimo ir 10:3 (1:1, 6:1, 3:1) įveikė Klaipėdos „Baltiją“.

Šeimininkai jau pirmąją minutę po Deivido Kazlausko įvarčio (00:39) pabėgo į priekį, tačiau susikomplikavo padėtį kėlinio viduryje, kai Michailas Jevistignejevas (11:46) mažumoje sugebėjo išlyginti rezultatą.

Antrajame kėlinyje „Energija“ šešiais įvarčiais, kuriuos pelnė D.Kazlauskas (2), Aurimas Gaidauskas, Povilas Verenis, Aimas Fiščevas ir Laisvydas Kudrevičius, „Baltijai“ antrajame kėlinyje įvartį pelnė Romanas Šalajevas.

Paskutiniosiose 20 minučių dar du kartus pasižymėjo Povilas Verenis, įvartį pridėjo A.Fiščevas, o „Baltijai“ trečiąjį įvartį pelnė Pavelas Bykovas.

„Energija“ į vartus metė 62 kartus, o „Baltijai“ užteko 14 metimų trims įvarčiams.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienį, 20 val. Elektrėnuose, kur „Energija“ priims „Rokiškį“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“        12  11  0  0   1   100:32   33
2. Kauno „Kaunas Hockey“       13   7  1  1   4    54:40   24
3. Vilniaus „Hockey Punks“     11   7  0  1   3    52:44   22
4. Klaipėdos „Baltija“         12   5  2  0   5    51:68   19
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 12   2  0  0  10    37:69    6
6. Rokiškio „Rokiškis“         12   1  0  1  10    26:67    4