Titulinis » Naujienos » "Energija" nesunkiai įveikė "Juodupę"

"Energija" nesunkiai įveikė "Juodupę"

2015-11-25
 Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau pergalingai rungtyniauja Elektrėnų „Energija“, kuri iškovojo jau aštuntąją pergalę iš eilės. Šįsyk antradienio vakarą namų arenoje 6:0 (5:0, 0:0, 1:0) įveikta Juodupės „Juodupė“.

„Energija“ savaitgalį dėl ligų ir traumų neišvyko į Baltarusijos čempionato rungtynes, tad kankinama nesėkmių ekipa nepersistengė ir šalies čempionato dvikovoje.

Pirmajame kėlinyje lengvai įrodžiusi savo persvarą, ramiai baigė rungtynes. Lietuvos čempionate debiutavęs Mauras Baltrukonis greitai įsirašė savo pavardę į istoriją ir pelnė pirmąjį komandos įvartį (01:56). Jam pritarė Edvinas Boroška (06:09) ir Povilas Verenis (08:26, dauguma) ir nesužaidus nė 9 minučių rezultatas jau buvo 3:0.

„Energija“ sumaniai naudojosi varžovų klaidomis ir Aivaras Bendžius (16:57) ir Deividas Kazlauskas (17:45) du kartus išnaudojo kiekybinę persvarą ir jau po pirmojo kėlinio rungtynių baigtis buvo aiški.

„Debiutantas“ Mauras Baltrukonis rungtynėse pelnė dar vieną įvartį (42:30) ir „Energija“ šventė sausą pergalę.

Tiesa, dvikova nebuvo rami. Svečių komandos žaidėjas Dmitrijus Gnitko užsidirbo rungtynių nuobaudą, o po rungtynių ledu nepasidalino patyrę abiejų komandų žaidėjai, Artūras Katulis ir Dovydas Kulevičius.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“           8  8  0  0   0    68:22    24
2. Kauno „Baltų ainiai“           7  4  0  1   2    46:32    13
3. Juodupės „Juodupė“             5  3  0  0   2    14:17     9
4. Rokiškio „Rokiškis“            4  2  1  0   0    21:17     8
5. Vilniaus „Hockey Punks“        5  2  0  0   2    19:27     6
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“    7  1  1  0   5    31:42     5
7. Elektrėnų „ESSM-2000“          8  0  0  1   7    32:75     1