Titulinis » Naujienos » „Energija“ parklupdė vienus iš Baltarusijos lygos lyderių (papildyta, VIDEO)

„Energija“ parklupdė vienus iš Baltarusijos lygos lyderių (papildyta, VIDEO)

2016-10-17
LRK "Energija" informacija
 Sekmadienį Baltarusijos aukščiausioje lygoje fantastišką pergalę iškovojo vienintelis užsienyje rungtyniaujantis Lietuvos ledo ritulio klubas Elektrėnų „Energija“.

Elektrėniečiai svečiuose 5:3 (1:1, 1:0, 3:2) palaužė vienus iš lygos lyderių Jerevano „Ararat“ (Armėnija) ekipą.

Pirmasis „Energijos“ įvartis buvo pelnytas kiek netikėtai - po Jevgenijaus Čugajaus pražangos elektrėniškiai žaidė mažumoje, tačiau Vytautas Jagelavičius (10:37, rez. perd. Povilas Verenis) nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė svečius į priekį - 1:0.

Visgi, nesibaigus kėliniui, pusiausvyrą atstatė vienas iš „Ararat“ lyderių Jurijus Lomakinas (18:50).

Antrame kėlinyje „Energijai“ minimalią persvarą sugrąžino komandos lyderis P.Verenis (33:48, rez. perd. Aivaras Bendžius ir V.Jagelavičius), kuris ir trečiojo kėlinio pradžioje pratęsė sėkmingą žaidimą. P.Verenis (42:57, rez. perd. V.Jagelavičius ir A.Bendžius) vos trečią lemiamo kėlinio minutę įmušė įvartį ir padidino svečių persvarą iki dviejų - 3:1.

Intrigą į rungtynes sugrąžino trečiojo kėlinio viduryje pelnyti N.Kolobovo (50:06) ir J.Lomakino įvarčiai (52:35), po kurių rezultatas tapo lygus - 3:3.

Likus žaisti šiek tiek daugiau nei dvi minutes, Aimas Fiščevas (57:52, rez. perd. Mantas Marcinkevičius ir Aurimas Gaidauskas) puikiu smūgiu sugrąžino minimalią „Energijos“ persvarą, o netrukus „Ararat“ žaidėjas Jegoras Feofanovas sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o A.Bendžius (59:43, rez. perd. P.Verenis) užtvirtino puikią „Energijos“ klubo pergalę.

„Energija“ su 15 taškų tarp dvylikos komandų žengia septintoje pozicijoje, tuo tarpu „Ararat“ su 25 taškais užima ketvirtąją poziciją, tačiau tik vienu tašku nusileidžia pirmoms trims lygos komandoms.

Kitas rungtynes „Energija“ žais spalio 20-ą dieną Lietuvos čempionate prieš Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą, o Baltarusijos aukščiausioje lygoje spalio 22-23 dienomis „Energija“ namuose priims dar vieną favoritę – Gardino „Neman“ ekipą.