Titulinis » Naujienos » „Energija“ pasiekė saldų revanšą prieš vieną iš pagrindinių konkurentų

„Energija“ pasiekė saldų revanšą prieš vieną iš pagrindinių konkurentų

2015-11-30
Svarbią pergalę Baltarusijos Aukščiausioje ledo ritulio lygoje iškovojo Elektrėnų „Energija“. Po skaudžios nesėkmės atsitiesusi „Energija“ pirmadienį namuose 4:2 (0:0, 4:0, 0:2) nugalėjo vieną iš pagrindinių konkurentų – Gomelio „HC Gomel-2“ klubą.

Pirmajame kėlinyje abi komandos užsidirbo po 4 baudos min., bet sėkmingai gynėsi mažumoje ir rezultatas nesikeitė. Lemiamas rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuriame „Energija“ įmušė net keturis įvarčius be atsako. Šeimininkų įvarčių sąskaitą atidarė Deividas Kazlauskas (24:41 min.), pasižymėjęs po Povilo Verenio ir Aimo Fiščevo perdavimų.

Vėliau „Energija“ per trumpesnę nei 2 min. atkarpą įmušė dar 2 įvarčius. Po Dovydo Kulevičiaus ir Aivaro Bendžiaus perdavimų pasižymėjo Ugnius Čižas (28:18), o netrukus „HC Gomel-2“ vartininką nuginklavo V.Jagelavičius (29:39), sulaukęs Petro Nausėdos perdavimo. Kėlinio pabaigoje „Energijos“ persvarą triuškinančia pavertė D.Kazlauskas (39:03), kuriam perdavimus atliko P.Verenis ir P.Nausėda.

Paskutiniame rungtynių trečdalyje netrūko pražangų, bet ir toliau abi komandos nepajėgė pasinaudoti kiekybine persvara. Kėliniui įpusėjus svečių įvarčių sąskaitą atidarė Vadimas Aleksandrovičius (51:05). Rungtynių pabaigoje Lukas Manomaitis po grubios pražangos buvo pašalintas iš aikštės ir tuo pasinaudojo įvartį pelnęs Andrejus Pereguda (58:03). „Energijos“ vartus puikiai gynė jaunasis Nicholas Naaburs.

„Energija“ (35 tšk.) turnyrinėje lentelėje susigrąžino 3-ią vietą ir vėl gerokai priartėjo prie 2-oje pozicijoje tarp 10 klubų esančio „HC Gomel-2“ (36 tšk.). Tiesa, Gomelio komanda žaidė dvejomis rungtynėmis mažiau.

Artimiausias dvejas rungtynes „Energija“ žais gruodžio 6-7 dienomis svečiuose su paskutinę vietą užimančiu Vitebsko „HC Vitebsk-2“ (10 tšk.) klubu.