Titulinis » naujienos » "Energija" po įnirtingos kovos antrąkart įveikė "Juodupę" ir finalo serijoje pirmauja 2:0 (VIDEO, visi įvarčiai, V.Jagelavičiaus komentaras)

2017-03-19
Lietuvos ledo ritulio čempionato finale sekmadienį Elektrėnuose antrosiose serijos iki trijų pergalių rungtynėse aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi Juodupės „Juodupė“ 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) nusileido Elektrėnų „Energijai“ ir serijoje atsilieka 0:2.

Pirmąją serijos dvikovą šeštadienį 5:2 laimėjo „Energija“ ir pratęsė savo nepralaimėtų rungtynių seriją šiame sezone iki 24 rungtynių, o Lietuvos čempionatuose nepralaimi jau trečią sezoną.

Antrose rungtynėse „Juodupė“ nebekartojo pirmųjų rungtynių klaidų, kai greitai praleidusi du įvarčius vėliau sunkiai dirbo norėdama panaikinti pranašumą.

Komandos neišvengė klaidų, o pirmajame kėlinyje ir viena, ir kita ekipa turėjo net dvigubą daugumą, tačiau finalo įtampa neleido pramušti varžovų vartininkų. Pirmajame kėlinyje triumfavo gynyba ir pagirtinai žaidę abiejų ekipų vartininkai.

Antrajame kėlinyje aprimus komandų atakoms netikėtą fantastišką metimą atliko Vytautas Jagelavičius (26:58), kuris iš dešiniojo atakos krašto pasiuntė ritulį į artimą viršutinį vartų kampą virš vartininko peties ir išvedė „Energiją“ į priekį.

„Energija“ atakavo pavojingiau ir po standartinės situacijos, kai nuo mėlynosios linijos smūgiavo, o ritulį pataisė Povilas Verenis (34:51) rezultatas tapo 2:0.

Kėlinio pabaigoje „mirtiną“ progą švelninti skirtumą turėjo Marselis Baikejevas, bet ir vėl puikiai sužaidė vartininkas Elvinas Karla. Šiame kėlinuke pagal metimus į vartus karaliavo „Energija“ – 16 prieš 5.

Trečiajame kėlinyje „Juodupė“ turėjo progų žaisdama daugumoje, tačiau pramušti varžovų vartininko nepavyko. Įpusėjus kėliniui ėmė trūkti jėgų ir rungtynių tempas sulėtėjo.

Tašką rungtynėse „Energija“ norėjo padėti besibaigiant rungtynėms žaisdama daugumoje, kai pelnė įvartį, tačiau teisėjai dėl žaidimo vartininko aikštelėje jo neįskaitė.

Rungtynes „Juodupė“ bandė gelbėti paskutinėmis sekundėmis, kai sulaukė dovanos iš elektrėniškio Aivaro Bendžiaus (59:13), panorusio padiskutuoti su teisėju po jam paskirtos pražangos. A.Bendžius sulaukė rungtynių nuobaudos (25), o „Juodupė“ pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju.

Tačiau jėgų nebeliko ir vartų šturmo suorganizuoti nebepavyko. "Juodupei" tai buvo trečios įtemptos rungtynės per keturias dienas ir ketvirtos per savaitę.

Po rungtynių pabaigą skelbiančio švilpuko Povilas Verenis susistumdė su „Juodupės“ puolėju Dmitrijumi Beliakovu taip santykių aiškinimąsi perkeldamas į trečiąsias serijos rungtynes.

„Energija“ šiose rungtynėse į varžovų vartus metė 39 kartus, „Juodupės“ visus 23 bandymus atrėmė puikiai žaidęs vartininkas 17-metis Elvinas Karla.

Trečiosios serijos rungtynės įvyks trečiadienį 20 val. Elektrėnuose. "Energijai" iki aukso padovanojimų beliko vienas žingsnis.

Komentuoti

megejas, 2017-03-21 07:52:08
Stopudof, galjum su galva negerai? Cia zmones apie l.rituli kalba, o ne apie "rusai puola". Atrodo skaitai ligoniu palatos komentarus. Katuliene simtakart adekvatesne uz jus. Issiblaivykit ir netrugdykit kitiem hendraut.
Pas, 2017-03-21 07:26:35
Pas psichiatra reikia jei rusai jau puola :)
neuzmirstoliui, 2017-03-21 01:38:50
Dar paimk Kalasa ir ateik i varzybos :)), konkreciai ligonis
neuzmirstuolis, 2017-03-21 00:45:57
to - besmegeniui, tu supuves teslagalvis, as ir kiti normalus lietuviai gyvename savo zemeje, bet iki dabar neramu del rusu grobuoniu, mes turime buti pasiruose apsiginti ir kitos valstybes per tuos rusus mumis turi saugoti asilo galva ar supranti nor kiek ka nors ? o jeigu tau nepatinka Lietuva, tai ko tu cia smirdi ? mink i savo vatnykina greiciau
to nepamirses, 2017-03-20 21:38:56
...... tu neziurek kas buvo , ...ziurek kur dabar gyveni besmegeni...
ziurovui, 2017-03-20 19:58:21
19 tikrai negales, 25 min nuobauda iskart vienu varzybu praleidimas, o 10 jei sumokes klubas pinigelius tada gales
to ziurovas, 2017-03-20 18:38:41
Del 19 nzn O 10 gales jei klubas sumokes 60eur bauda.
ziurovas, 2017-03-20 17:54:18
kas gali parasyti ar gales zaisti 19 ir 10 numeriai energijoje.
To nepamirses, 2017-03-20 16:06:40
Eik bunkerius kast, ramesnis busi ;)
to nepamirses, 2017-03-20 15:58:49
gal tu sumaisei puslapius kur apie politika raso tai eik ten rasinek
nepamirses, 2017-03-20 15:35:55
to - to nepamirses, jeigu nori, kad tau padeciau parasyk kokioje ligonineje guli po insulto ? atvaziuosiu aplankyti :)
To nepamirses, 2017-03-20 15:13:41
Dar viena lansbergio ispera.. Rusai puola!!! Ne rusai o patys mes. Kasdien po jauna zmogu nuzudyta, nusizudziusi.
nepamirses, 2017-03-20 15:07:27
to - neuzmirstuole tu po insulto ? ar taip su katiolu tau negerai ? nato okupantai :):):) rusai 50 metu buvo okupave lietuva, latvija, estija, ukraina, baltarusija, gruzija, azerbaidzana, armenija, turkmenija, uzbekija, tadzikija, kazachstana, moldova, kirkizija, po to LTU issivadavo, bet rusai okupantai vel bande okupuoti su tankais traiske vilniuje zmones, bet lietuviai siaip ne taip atsigine nuo grobuoniu rusu okupantu ! o dabar ir toliau kelia gresme lietuvai ir kitoms valstybems rusai okupantai, per juos visas pasaulis sujudes atnaujina savo kariuomenes ! ka padare nesenai ukrainai !!! rusai tai yra didele pasaulio problema ! reiks tave atvaziuoti aplankyti i ligonine ir po insulto per nauja mokinti kalbeti ir lavinti supratima, kad nato, JAV MUMIS SAUGO, GINA NUO RUSU OKUPANTU :) nu po biski gal ir pasveiksi :)
neuzmirstuole, 2017-03-20 12:28:49
...ka cia apie delfi" ir ju kontingenta diskutuot , kaip liepia"nato-okupantai" taip isdavikai ir parsidaveliai komentuoja , geda uz tokiu litofcus....
vycka, 2017-03-20 12:21:24
Delfi komentatorius tikras PREZERVATYVAS (panaudotas)
Vytautui J., 2017-03-20 11:00:12
Vytai, super komentaras, va taip žaidėjas turi šnekėti. Šaunuolis!!!
Delfi TV, 2017-03-20 10:51:07
Komentavo ponas ekspertas misteris Škadauskas :)
To prijaucianti, 2017-03-20 10:04:33
Visiskai pritariu kad delfio komentatorius nusiteikes pries juodupes komandos rusus geda
Super, 2017-03-20 09:30:18
Geras teisėjavimas, varžybos sudėtingos, nervingos, matosi didele įtampa, tobulėja LT ledo ritulys. Daugiau pozityvumo, o visada yra durneliu, kurie nesąmonės rašo komentaruose, sėkmes ;)
prijaučiantis, 2017-03-20 09:21:03
šaunuolis vartininkas Elvinas, na ,o "Sporto" žurnalistui , "Delfio" komentatoriui palinkėčiau "nesikeikt", nes, kai tik paliečiama Juodupės komanda, taip "r u s a s", tarsi raupsuotas. Atrodytų, kad tokių daugiau niekur nėra.