Titulinis » Naujienos » "Energija" sausai įveikė "Hockey Punks" (VIDEO, FOTO)

"Energija" sausai įveikė "Hockey Punks" (VIDEO, FOTO)

2017-10-13
LRK "Energija" ir hockey.lt informacija
 Ketvirtadienį Elektrėnų „Energija“ pratęsė pergalių seriją Lietuvos čempionate. Elektrėniečiai svečiuose 9:0 (3:0, 1:0, 5:0) nugalėjo gerokai nukraujavusią Vilniaus „Hockey Punks“ komandą.

Tai buvo jau trečioji „Energijos“ pergalė Lietuvos čempionate bei pasiruošimas savaitgalį vyksiančioms Baltarusijos aukščiausiosios lygos rungtynėms prieš Bresto „Brest-2“ komandą.

Pirmame kėlinyje „Energija“ visiškai dominavo aikštelėje ir varžovams leido vos kartą smūgiuoti į savus vartus. Patys elektrėniškiai sėkmingai atakavo ir po ankstyvų Dovydo Kulevičiaus (2:19, rez. perd. Aurimas Gaidauskas) bei Mauro Baltrukonio (5:02, rez. perd. Justinas Vėželis) įvarčių išsiveržė į priekį 2:0.

Kėlinio viduryje „Hockey Punks“ žaidėjas Romanas Fedotovas pažeidė taisykles, o vieno žaidėjo pranašumą išnaudojo Artūras Katulis (12:14, rez. perd. Rolandas Aliukonis) ir skirtumą padidino iki trijų - 3:0.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje komandos pasižymėjo tik baudos minutėmis, o galiausiai kiekybinę persvarą išnaudojo Dalius Vaiciukevičius (32:12, rez. perd. Lukas Jonuška).

Trečiojo kėlinio viduryje „Energija“ dar kartą užgulė varžovų vartus ir per 37 sekundes pelnė net tris įvarčius: pasižymėjo Danielius Nomanovas (50:48, rez. perd. Donatas Vitte ir A.Katulis), Deividas Kazlauskas (50:47, rez. perd. Danielius Nomanovas ir D.Vitte) bei Mantas Marcinkevičius (51:25).
Dar po kelių minučių aštuntą „Energijos“ įvartį pelnė D.Nomanovas (53:53, rez. perd. Rokas Bazys) ir „Hockey Punks“ buvo priversti prašyti trumpos pertraukėlės. Nors po jos kurį laiką „Energijai“ nepavyko pasižymėti, tačiau rungtynių pabaigoje savo įvarčių sąskaitą šiose rungtynėse atidarė ir L.Jonuška (58:20, rez. perd. D.Vaiciukevičius ir M.Marcinkevičius), po kurio įvarčio „Energijos“ pranašumas padidėjo iki devynių - 9:0.

„Energija“ triuškinančiai laimėjo pagal atliktų metimų skaičių (54 prieš 9) bei užsidirbo mažiau baudos minučių (6 prieš 8).

Elektrėnų klubo vartus visas rungtynes gynė vartininkas iš Baltarusijos Aleksėjus Brišas, o „Hockey Punks“ - Justas Ramanauskas.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         3   3  0  0   0    25:4     9
2. Kauno „Kaunas Hockey“        2   2  0  0   0     7:2     6
3. Juodupės „Juodupė“           2   1  0  0   1    15:10    3
4. Klaipėdos „Baltija“          0   0  0  0   0     0:0     0
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“  2   0  0  0   2     2:7     0
6. Vilniaus „Hockey Punks“      1   0  0  0   1     0:9     0
7. Rokiškio „Rokiškis“          2   0  0  0   2     4:21    0