Titulinis » Naujienos » „Energija“ skaudžiai pralaimėjo turnyrinės lentelės „kaimynams“

„Energija“ skaudžiai pralaimėjo turnyrinės lentelės „kaimynams“

2015-11-29
Sportas.lt inf.
Skaudžią nesėkmę svarbiose Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse patyrė Elektrėnų „Energijos“ komanda. Elektrėniškiai sekmadienį namuose 3:10 (1:3, 1:3, 1:4) nusileido turnyrinės lentelės „kaimynui“ – Gomelio „HC Gomel-2“ klubui.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai – nesužaidus nė 4 minučių įvartį įmušė Kirilas Bovinas (3:04 min.). „Energija“ atstatė pusiausvyrą, kai po Vytauto Jagelavičiaus ir Tomo Vyšniausko perdavimų pasižymėjo Mauras Baltrukonis (7:00). Visgi, vėliau sekusios dažnos šeimininkų pražangos leido „HC Gomel-2“ perimti iniciatyvą. Svečiai pirmajame kėlinyje du kartus pasinaudojo kiekybine persvara ir atitrūko nuo „Energijos“ – pasižymėjo Andrejus Pereguda (8:42) bei Antonas Točilkinas (18:26).

„Energijos“ padėtis nepagerėjo ir antrajame kėlinyje. Jį įvarčiu pradėjo Vadimas Aleksandrovičius (30:05). Netrukus po M.Baltrukonio ir Edvino Boroškos perdavimų pasižymėjo V.Jagelavičius (31:10), bet tuomet iniciatyvos ėmėsi Dmitrijus Kolyškinas (31:50 ir 38:36), kurio du įvarčiai suteikė svečiams solidų pranašumą. Elektrėniškių negelbėjo net ir tai, kad per antrąjį kėlinį jie užsidirbo vos 2 baudos min.

Šeimininkų viltis sukurti stebuklą jau pačioje trečiojo kėlinio pradžioje dar labiau sumenkino Maksimas Gromovas (40:40). „HC Gomel-2“ nepavyko realizuoti baudinio, skirto į „Energijos“ vartus, tačiau po tikslių V.Aleksandrovičiaus (44:31) ir Sergejaus Piščiuko (45:04) smūgių rezultatas tapo nepadorus. Tiesa, Aivaras Bendžius (47:40) pasinaudojo kiekybine persvara ir po Ugniaus Čižo bei Dovydo Kulevičiaus perdavimų kiek sušvelnino „Energijos“ atsilikimą. Tašką rungtynėse padėjo dešimtąjį svečių įvartį įmušęs Konstantinas Bazylevas (51:59). „Energijos“ vartus nuo rungtynių pradžios gynė Donatas Žukovas, bet 35-ąją min. jį pakeitė Nicholas Naaburs.

„Energija“ (32 tšk.) nukrito į 4-ą turnyrinės lentelės vietą, o „HC Gomel-2“ (36 tšk.) liko 2-oje pozicijoje tarp 10 komandų.