Titulinis » Naujienos » "Energija" sutriuškino "Baltiją" Klaipėdoje

"Energija" sutriuškino "Baltiją" Klaipėdoje

2017-12-17
LRK "Energija" informacija
 Prieš 25-erius metus paskutinį kartą Klaipėdoje oficialiose Lietuvos čempionato rungtynėse žaidusi Elektrėnų „Energija“ sugrįžimą į uostamiestį pažymėjo iškovodama triuškinančią pergalę.

Deividas Kazlauskas trečiame kėlinyje įmušė net keturis įvarčius, o „Energija“ svečiuose 12:3 (3:1, 2:1, 8:0) sutriuškino Klaipėdos „Baltiją“ bei iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

Intriga rungtynėse laikėsi du kėlinius. „Baltijos“ ekipą į priekį pirmojo kėlinio pradžioje išvedė Eimantas Noreika (2:56, rez. perd. Andrius Židkovas), tačiau jau po trijų minučių „Energija“ įgavo kiekybinę persvarą ir Povilas Verenis (6:15, rez. perd. Justinas Vėželis) išlygino rezultatą.

Kėliniui persiritus į antrą pusę P.Verenis (13:34, rez. perd. Dovydas Kulevičius ir D.Kazlauskas) pasižymėjo antrą kartą, o netrukus Artūras Katulis (15:56, rez. perd. Mantas Marcinkevičius ir Donatas Vitte) skirtumą padidino iki trijų - 3:1.

Antrąjį kėlinį „Baltija“ vėl pradėjo įvarčiu, kai pasižymėjo Pavelas Bykovas (20:58, rez. perd. Vitas Strazdas ir Nikita Kozlovas), tačiau jau kitoje atakoje M.Marcinkevičius (21:14, rez. perd. Aimas Fiščevas ir P.Verenis) sugrąžino svečiams dviejų įvarčių pranašumą (4:2).

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti vos dvi sekundes, A.Židkovas (39:58, rez. perd. Olegas Peliušenokas) pelnė ašuntą savo įvartį šiame sezone ir sumažino šeimininkų deficitą iki minimumo - 3:4.

Visgi trečiame kėlinyje „Energija“ jau nebesižvalgė atgal ir mušė vieną įvartį po kito. Net keturis įvarčius pelnė D.Kazlauskas (47:40, 53:01, 57:04 ir 58:14), o po kartą pasižymėjo M.Marcinkevičius (42:54, rez. perd. Danielius Nomanovas ir D.Vitte), A.Katulis (46:09, rez. perd. Rolandas Aliukonis) ir Aurimas Gaidauskas (49:42, rez. perd. D.Kulevičius).

„Energija“ atliko kur kas daugiau smūgių į vartus (70 prieš 40), laimėjo daugiau įmetimų (31 prieš 16) ir surinko mažiau baudos minučių (12 prieš 18).

Visas rungtynes „Energijos“ vartus gynė Aleksejus Brišas, o „Baltijos“ vartus 49 min. 42 sek. gynė Maksimas Ponomarenko, o vėliau jį pakeitė 58-erių metų veteranas Andrejus Šutovas.

„Energija“ per dešimt rungtynių yra iškovojusi devynias pergales ir su 27 taškais žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu „Baltija“ per aštuonis susitikimus iškovojo penkias pergales ir su 14 taškų tarp septynių komandų užima ketvirtą poziciją.

Sekmadienį nuo 12:15 val. Klaipėdos Akropolyje „Energija“ ir „Baltija“ susitiks dar kartą.