Titulinis » Naujienos » „Energija“ turėjo pripažinti Baltarusijos septyniolikmečių rinktinės pranašumą

„Energija“ turėjo pripažinti Baltarusijos septyniolikmečių rinktinės pranašumą

2017-12-10
LRK „Energija“ inf.
 Sekmadienį Baltarusijos aukščiausioje lygoje skaudų pralaimėjimą namuose patyrė Elektrėnų „Energija“, kuri 1:9 (0:4, 1:3, 0:2) nusileido Baltarusijos septyniolikmečių rinktinei.

„Energijos“ gretose dėl diskvalifikacijos nerungtyniavo Povilas Verenis ir Danielius Nomanovas, o antrojo kėlinio pabaigoje iš aikštės buvo išvytas ir Donatas Vitte.

„Energija“ užsidirbo 15 pašalinimų (51 baudos minutė), o U-17 - 10 pašalinimų (20 baudos minučių).

Svečiai jau per pirmąsias aštuonias rungtynių minutes pelnė keturis įvarčius (1:28, 5:37, 7:01 ir 7:37), o vėliau tik didino pranašumą ir pelnė dar penkis įvarčius (26:33, 31:36, 36:45, 40:41 ir 43:03).

Vienintelį įvartį „Energijai“ pelnė tik vakar prie komandos prisijungęs iš Islandijos grįžęs Aimas Fiščevas (27:48), kuris tai padarė žaidžiant mažumoje.

„Energijos“ vartus 7 min. 1 sek. gynė Aurimas Uscila, kuris praleido 3 įvarčius. Tada jį pakeitė Arkadijus Reizinas, kuris vartus gynė visą likusį laiką.

Vakar vykusiose rungtynėse „Energija“ po atkaklios kovos Baltarusijos septyniolikmečių rinktinei pralaimėjo rezultatu 6:8.

„Energija“ per 28 šio sezono rungtynes yra iškovojusi 6 pergales ir su 19 taškų rikiuojasi dvyliktoje vietoje, tuo tarpu Baltarusijos septyniolikmečių rinktinė per 30 susitikimų iškovojo 16 pergalių ir su 45 taškais tarp keturiolikos komandų žengia devintoje pozicijoje.

Kitas rungtynes „Energija“ žais jau Lietuvos čempionate, kai trečiadienį nuo 20:00 val. susitiks su „Kaunas Hockey“ ekipa.