Titulinis » Naujienos » „Energija“ turėjo pripažinti „BFSO Dinamo“ ekipos pranašumą (VIDEO)

„Energija“ turėjo pripažinti „BFSO Dinamo“ ekipos pranašumą (VIDEO)

2017-12-19
LRK „Energija“ inf.
Antradienį Elektrėnų ledo rūmuose vykusiose Baltarusijos aukščiausiosios lygos rungtynėse vietos „Energija“ 4:9 (0:3, 2:3, 2:3) nusileido Minsko „BFSO Dinamo“ ledo ritulininkams.

Pirmą susitikimo minutę svečiams pavyko nuginkluoti Aurimą Uscilą, o pirmame kėlinyje jie skirtumą padidino iki trijų - 3:0.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Energija“ neteko rankos traumą patyrusio Manto Marcinkevičiaus, kurį varžovas neleistinai stūmė į bortą ir užsidirbęs 5+20 baudos minučių taip pat turėjo palikti aikštelę iki rungtynių pabaigos.

Ledus „Energijai“ pralaužti pavyko tik antrame kėlinyje, kuriame po įvartį pelnė Mauras Baltrukonis (24:17, rez. perd. Laisvydas Kudrevičius ir Dovydas Kulevičius) bei Deividas Kazlauskas (39:08, rez. perd. Povilas Verenis ir Artūras Katulis). Visgi elektriečių tai negelbėjo - po 40 minučių „BFSO Dinamo“ pirmavo rezultatu 6:2.

Trečiame kėlinyje „Energijai“ po įvartį pelnė Artūras Katulis (43:28, rez. perd. Rolandas Aliukonis ir Danielius Nomanovas) bei D.Kazlauskas (57:58, rez. perd. Karolis Krasilnikovas ir Martynas Miliūnas), tačiau to nepakako pasivyti svečių, kurie pasižymėjo dar tris kartus.

„Energijos 29 min. 35 sek. gynęs A.Uscila praleido 6 įvarčius, tuo tarpu jį pakeitęs ir likusį laiką žaidęs Arkadijus Reizinas praleido tris įvarčius.

Su „BFSO Dinamo“ ekipa elektrėniečiai žaidė lapkričio viduryje, tačiau tada išvykoje vykusiose rungtynėse „Energija“ pralaimėjo 1:7 ir 0:10.

„Energija“ ir „BFSO Dinamo“ komandos trečiadienį nuo 19:00 val. susitiks dar kartą.

„Energija“ per 29 rungtynes yra iškovojusi 6 pergales ir su 19 taškų tarp keturiolikos komandų žengia dvyliktoje vietoje, tuo tarpu „BFSO Dinamo“ per 31 susitikimą iškovojo 19 pergalių ir su 58 taškais užima ketvirtą vietą.

Komentuoti

gasek, 2017-12-20 18:47:09
Pakveskit BOLIKA ir viskas bus okej
to zero, 2017-12-20 08:10:11
tik tai dauzo tavo kauniecius ir rusus
To Energija, 2017-12-19 23:30:57
Aciu uz atsakyma ir nesinervink daugiau uz mane,genijau!
Energija, 2017-12-19 23:12:19
Tikslas kad panervuot tokius debilus kaip tu
Zero, 2017-12-19 21:05:57
Kam sita komedija,"zaidimo"pavadinimu,reikalinga?Komanda atrodo kaip tik ka pakilusi is letargo miego,vartininkai-absoliutus nulis.Jie apskritai kada nors treniruojasi kartu?Koks tikslas is viso sito farso?