Titulinis » Naujienos » „Energija“ vėl pralaimėjo svečiams iš Gardino

„Energija“ vėl pralaimėjo svečiams iš Gardino

2014-10-28
Baltarusijos aukščiausioje lygoje toliau iš nesėkmių liūno neišbrenda seniausias Lietuvos ledo ritulio klubas Elektrėnų „Energija“.

Ji antradienį namuose 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) nusileido antrą pergalę iš eilės iškovojusiems Gardino „Neman-2“ ledo ritulininkams.

Pirmieji įvarčiai į Donato Žukovo vartus krito jau rungtynių pradžioje, kuomet „Neman-2“ komandoje pasižymėjo Nikita Pstyga (1:47) ir Vitalijus Jalovčiukas (2:59).

Antrame kėlinyje kiekybinę persvarą sėkmingai išnaudojo Eurgenijus Korytco (9:42).

Trečiame kėlinyje pirmą ir vienintelį „Energijos“ įvartį daugumoje įmušė Andrius Židkovas (52:09 min., perd. Mindaugas Kieras) bei sumažino atsilikimą iki dviejų - 1:3. Kėlinio pabaigoje „Energija“ vartininką pakeitė aikštės žaidėju, tačiau „Neman-2“ ekipa tuo pasinaudojo ir pelnė ketvirtąjį įvartį.

Sportas.lt primena, kad pirmadienį šių komandų rungtynėse pergalę 4:3 (2:2, 0:0, 2:1) taip pat šventė svečiai iš Baltarusijos.

Tai buvo jau aštuntasis „Energijos“ pralaimėjimas per pastarąsias devynias rungtynes.

„Energija“ (15 tšk.) turnyrinėje lentelėje tarp 11 komandų liko 9-oje vietoje, o „Neman-2“ (36 tšk.) pakilo į antrą vietą.