Titulinis » naujienos » „Energijai“ nepavyko įveikti pirmą pergalę iškovojusių „Bobruisk“ ledo ritulininkų

2017-11-04
LRK „Energija“ inf.
 Vos su trylika žaidėjų ir dviem vartininkais į Bobruiską išvykusi Elektrėnų „Energija“ patyrė pralaimėjimą Baltarusijos aukščiausioje lygoje.

Elektrėniečiai svečiuose 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) nusileido pirmą pergalę šį sezoną iškovojusiems „Bobruisk“ ledo ritulininkams.

Jau antrą rungtynių minutę „Bobruisk“ išsiveržė į priekį, o skirtumą padvigubino tryliktą minutę. Visgi kėlinio pabaigoje Vainius Jankauskas (17:48, rez. perd. Rolandas Aliukonis ir Rokas Bazys) įmušė pirmą „Energijos“ įvartį bei sumažino deficitą iki minimumo - 1:2.

Rezultatą antrojo kėlinio viduryje išlygino R.Aliukonis (31:57, rez. perd. Dovydas Kulevičius ir Mantas Marcinkevičius), tačiau jau po penki7 minučių „Bobruisk“ vėl išsiveržė į priekį (3:2).

Trečiame kėlinyje „Energijai“ nepavyko rasti kelių link varžovų vartų, o penkioliktą kėlinio minutę „Bobruisk“ susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą (4:2).

Nors elektrėniečiai dar vartininką pakeitė šeštuoju žaidėju, tačiau įvarčių pelnyti nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

„Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Aurimas Uscila.

Šiose rungtynėse „Energija“ užsidirbo 2 pašalinimus (4 baudos minutes), tuo tarpu „Bobruisk“ - 7 pašalinimus (14 baudos minučių).

„Energija“ per 17 rungtynių yra iškovoję 11 taškų ir tarp keturiolikos komandų žengia vienuoliktoje vietoje, tuo tarpu „Bobruisk“ per tiek pat susitikimų surinko 6 taškus ir yra absoliutūs autsaideriai.

Kitas rungtynes „Energija“ ir „Bobruisk“ komandos žais sekmadienį 13:00 val.

„Energijos“ sudėtis rungtynėse su „Bobruisk“:

Vartininkai: Aurimas Uscila ir Arkadijus Reizinas

Puolėjai: Artiomas Sidorovas, Laisvydas Kudrevičius, Mantas Marcinkevičius, Deividas Kazlauskas, Rokas Bazys, Eimantas Steponavičius, Danielius Nomanovas, Vainius Jankauskas, Dovydas Kulevičius.

Gynėjai: Justinas Vėželis, Paulius Rumševičius, Rolandas Aliukonis, Karolis Kubilius.

Komentuoti

A, 2017-11-06 14:20:01
Teisėjai visada yra blogi ir blogiausia, kad LT iš komentaru yra priimami sprendimai ir pan...
to fanas, 2017-11-06 13:36:03
Labai daug kaunas hockey su hp ir juodupe suteike
fanas, 2017-11-06 13:32:19
Lietuvos ledo ritulio traukinis tikrai vaziuoja toliau, o Energijos vezimelis tik loja ir nieko gero nenuveikia, buksuoja toje pacioje vietoje ir vis pasakoja, kad suteikia jaunimui galimybe augti... ir kuris jaunuolis ka nors pasieke gaves Energijos mokykla? gal as ko nors nezinau?:)))
to fanas, 2017-11-06 09:29:52
Gaila kad cia ne tavo, ne lygos, ne hockey lietuva, ne dar kazkieno projektas, tai jusu balsai yra tokie pat svarbus kaip suns lojimas, traukiniui vaziuojant
vvv, 2017-11-05 18:10:37
VACIAU, eik ravėt Šieną, suprasi.
fanas, 2017-11-05 15:30:41
Lietuvos ledo ritulio labui senai reikejo baigti projekta vardu “Energija”. Brangus projektas su nauda artima nuliui.
., 2017-11-05 15:25:50
Čia ir Armalis nepadėtų.
TT, 2017-11-05 13:15:40
Okas ja remia?
kai, 2017-11-05 11:31:05
Kai vartininkas kiauresnis uz kauno arenos stoga tai must gali kiek nori, neuzteks