Titulinis » Naujienos » E.Rybakovas įvarčiu prisidėjo prie pergalės prieš Lenkijos klubą (komentaras)

E.Rybakovas įvarčiu prisidėjo prie pergalės prieš Lenkijos klubą (komentaras)

2015-08-21
 Naujajam elitinės Baltarusijos ledo ritulio lygos „Extraliga“ sezonui besiruošiantis Lydos „HC Lida“ klubas su lietuviu Edgaru Rybakovu ketvirtadienį namuose 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) įveikė Torunės „HC Torun“ (Lenkija) ekipą, kuri šiame sezone žais aukščiausioje Lenkijos lygoje.

Puolėjas iš Lietuvos pelnė antrąjį komandos įvartį (25:30 min.) ir išvengė baudos minučių. Dar po įvartį šeimininkams pridėjo Aleksejus Vasilevskij (18:43), Romanas Blochas (36:17) ir Aleksandras Petrovas (53:07). Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Michalas Kalinovskis (50:36) bei Jaroslavas Dolenga (59:59).

„Buvo įdomu sužaisti su lenkais, sužinoti, koks jų lygis. Pirmą ir antrą kėlinį dominavome ant ledo, tačiau nepavyko įmušti daug įvarčių. Trečiajame kėlinyje per daug atsipalaidavome ir leidome varžovams pelnyti du įvarčius. Galime ir geriau sužaisti, todėl turime toliau dirbti treniruotėse bei tobulėti“, - Sportas.lt teigė E.Rybakovas.

Penktadienį Lydos komanda su „HC Torun“ sužais dar vienas draugiškas rungtynes.