Titulinis » Naujienos » E.Rybakovas pratęsė rezultatyvių rungtynių seriją, bet „HC Lida“ vėl išleido pergalę iš rankų

2015-11-29
Dar vieną apmaudų pralaimėjimą elitinėje Baltarusijos ledo ritulio lygoje „Extraliga“ patyrė Lydos „HC Lida“ komanda su lietuviu Edgaru Rybakovu, šeštadienį svečiuose po pratęsimo 5:6 (2:0, 1:1, 2:4, 0:1) neatsilaikiusi prieš Vitebsko „HC Vitebsk“ klubą.

Puolėjas iš Lietuvos pratęsė rezultatyvių rungtynių seriją ir atliko tikslų perdavimą Maksimui Zacharovui (47:51), pelniusiam penktąjį ekipos įvartį. E.Rybakovas išvengė baudos minučių ir 2 kartus smūgiavo į varžovų vartus. Dar po įvartį „HC Lida“ klubui pridėjo Aleksejus Vasilevskij (2:44), kiekybine persvara pasinaudoję Maksimas Valkovas (19:59) ir Denisas Kirpičionokas (38:41) bei Michailas Jakovlevas (43:23).

Šeimininkams 2 įvarčius įmušė Pavelas Pancernij (28:27 ir 49:32), o po sykį pasižymėjo kiekybine persvara pasinaudojęs Vitalijus Sapega (46:34), Aleksejus Sadovikas (47:29), Aleksandras Karakulka (58:50) ir pergalę išplėšęs bei kiekybine persvara pasinaudojęs Aleksandras Kogalevas (63:04).

E.Rybakovas per 12 šio sezono rungtynių įmušė 2 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„HC Lida“ (28 tšk.) pirmauja autsaiderių grupėje, o bendroje įskaitoje užima 7-ą vietą. „HC Vitebsk“ (18 tšk.) bendroje įskaitoje lieka 10-as.