Titulinis » Naujienos » Estai rungtynių pabaigoje pralaimėjo švedų klubui, iš aikštės išvarytas A.Makrovas

2017-08-25
hockey.lt inf.
  Penktadienį Taline esančioje „Tondiraba“ ledo arenoje startavo pirmasis „CORWNS Baltic Challenge Cup 2017“ ledo ritulio turnyras, kuriame be Lietuvos varžosi Estijos ir Latvijos klubų rinktinės bei Švedijos pirmos lygos (trečios pagal pajėgumą) „Hammarby IF“ klubas.

Pirmose turnyro rungtynėse lietuviai 1:13 nepasipriešino Latvijos klubų rinktinei, o po jų vykusiame Estijos ir „Hammarby IF“ mače pergalę rezultatu 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) šventė Švedijos klubas.

Šiame mače estai nesusitvarkė su baudos minutėmis, užsidirbo 11 pašalinimų ir surinko 40 baudos minučių. Tuo tarpu švedų klubas užsidirbo tik keturis pašalinimus (8 baudos minutės).

Estus į priekį pirmojo kėlinio pradžioje išvedė Aleksandras Kuznetsovas (6:56), tačiau dar pirmojo kėlinio pabaigoje Augustas Lindbergas (19:27) sugebėjo išlyginti rezultatą (1:1).

Trečiame kėlinyje vyko arši kova, kurios neatlaikė vienas Estijos rinktinės lyderių Andrejus Makrovas, kuris rungtynių pabaigoje užsidirbo 2+10 bei 20 baudos minučių (46:22 ir 58:22) bei buvo pašalintas iš susitikimo.

Pergalingą įvartį švedai pelnė 55-ą susitikimo minutę, kai estas Mihkelis Vorangas sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o Marcusas Carlssonas pasinaudojo kiekybine persvara.

16:30 Estija - Latvija

Vieta Komanda Žaista Pergalės Pergalės OT Pralaimėjimai OT Pralaimėjimai Įvarčiai Taškai
1. Latvija 1 1 0 0 0 13 – 1 0
2. Hammarby
IF
1 1 0 0 0 2 – 1 0
3. Estija 1 0 0 0 1 1 – 2 0
4. Lietuva 1 0 0 0 1 1 – 13 0

Antrasis „CROWNS Baltic Challenge Cup“ turnyras įvyks lapkričio 10-12 dienomis Klaipėdoje, „Švyturio" arenoje. Uostamiestyje pirmą kartą su Lietuvos rinktinės marškinėliais ant ledo pasirodys legendinis ledo ritulininkas Darius Kasparaitis.

Trečiasis šio sezono turnyras 2018-ų metų vasario 16 – 18 dienomis įvyks Latvijoje, po kurio ir paaiškės komanda, kuri į viršų iškels šio čempionato taurę.

Į turnyrinę lentelę bus įskaitomi tik trijų Baltijos valstybių rinktinių tarpusavio rungtynių rezultatai per visus tris etapus. Kiekvieno iš etapų komandos nugalėtojos bus apdovanotos organizatorių įsteigtais prizais, bus renkami kiekvieno turnyro trijų geriausių pozicijų žaidėjai.