Titulinis » Naujienos » „Feniksas“ pripažino „Galvės“ pranašumą

„Feniksas“ pripažino „Galvės“ pranašumą

2016-12-15
Gruodžio 14 d. Vilniuje ant „Pramogų arenos“ ledo susitiko dar dvi LRML komandos – Vilniaus „Feniksas“ ir Trakų „Galvė“. Pastarieji rezultatu 2:5 (0:2, 2:1, 0:2) iškovojo savo antrąją LRML čempionato pergalę.

Pirmojo kėlinio metu trakiškiai pergalės siekė užtikrintai. Trečiąją rungtynių minutę „Galvę“ į priekį išvedė taiklus Artūro Vyšniausko smūgis į varžovų vartus. Po šio įvarčio „Feniksas“ sėkmingai gynėsi beveik iki pat kėlinio galo, tačiau 16-ąją minutę dar vieną įvartį Trakų komandai pelnė Vitalijus Mukovozas (0:2).

Įpusėjus rungtynėms „Feniksas“ pateikė netikėtumą ir laimėjo antrąjį kėlinį (2:1). Po trečiojo „Galvės“ įvarčio, kurį pelnė Jaroslavas Chairulin, trakiškiams nepavyko realizuoti atakų visą likusį antrojo kėlinio laiką. Tuo tarpu vilniečiai nuginklavo varžovų gynybą ir 30-ąją minutę į „Galvės“ vartus ritulį pasiuntė Laurynas Balnis (1:3). O po Vyčio Rožuko įvarčio (2:3) „Feniksui“ sužibo viltis išlyginti rezultatą.

Tačiau paskutinio kėlinio metu pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus. 49-ąją rungtynių minutę „Fenikso“ vartuose atsidūrė Mariaus Gaidžio sviestas ritulys, o netrukus penktąjį vakaro įvartį trakiškiams pelnė Linas Žilinskas. Dėl įtempto žaidimo keletą kartų „Fenikso“ ledo ritulininkai varžovus tramdė neleistinai grubiai ir už tai buvo nubausti baudos minutėmis. Nepaisant desperatiškų pastangų prisivyti Trakų komandą „Feniksui“ daugiau pelnyti įvarčių nepavyko.

Trakų „Galvės“ komandoje pasižymėjo Jaroslavas Chairulin (1 įvartis, 2 perdavimai), Artūras Vyšniauskas (1 įvartis, 1 perdavimas), Vitalijus Mukovozas, Marius Gaidys, Linas Žilinskas (1 įvartis).

„Fenikso“ gretose geriausi buvo Laurynas Balnis, Vytis Rožukas (1 įvartis), Andrius Galvelis, Justinas Račka (1 perdavimas).