Titulinis » naujienos » „Fenikso“ nesėkmės tęsiasi – šįkart nusileido „Ober-Haus“ komandai

„Fenikso“ nesėkmės tęsiasi – šįkart nusileido „Ober-Haus“ komandai

2017-12-04
Vilniaus „Fenikso“ ledo ritulininkai neišlipa iš nesėkmių duobės – tris iš eilės Vilniuje sužaistas rungtynes buvo nugalėti priešininkų. Gruodžio 1 d. vilniečiai „sausai“ pralaimėjo dukart daugiau baudos minučių prisirinkusiai „Ober-Haus“ ledo ritulio komandai. Rungtynės baigėsi rezultatu 0:6 (0:1, 0:1, 0:4).

Pirmuosius du kėlinius virė apylygė kova. „Ober-Haus“ ledo ritulininkai spragą „Fenikso“ gynyboje rado jau trečiąją rungtynių minutę: į „Fenikso“ vartus įskriejo Sauliaus Lyniko smogtas ritulys (0:1).
Antrajame kėlinyje „Ober-Haus“ sąskaita pasipildė dar vienu įvarčiu: vos 10-ąją žaidimo mažumoje sekundę, po Ivano Reis ir Vytauto Krištopavičiaus perdavimų, tikslų smūgį atliko Andrius Nikolajevas (0:2).

Paskutinio kėlinio metu „Ober-Haus“ pranašumas tapo dar ryškesnis. 44-ąją minutę, gavęs ritulį iš Ivano Reis, įvartį pelnė Remigijus Valickas (0:3), 47-ąją minutę su Vadimo Kozlovo ir Remigijaus Valicko pagalba įvartį įmušė Gintautas Bulauka (0:4), 53-iąją minutę rezultatyviai ataką užbaigė Vytautas Krištopavičius (0:5), o 56-ąją minutę „Feniksas“ iš savo vartų traukė jau šeštąjį neatremtą ritulį, kurį ten pasiuntė Mantas Buika (0:6). Perdavimus atliko Vadimas Kozlovas ir Gintautas Bulauka.

Vilniaus „Ober-Haus“ į pergalę atvedė: Remigijus Valickas, Gintautas Bulauka, Vytautas Krištopavičius (1 įvartis, 1 perdavimas), Saulius Lynikas, Andrius Nikolajevas, Mantas Buika (1 įvartis), Ivan Reis (1 perdavimas).