Titulinis » naujienos » Finalas prasidėjo nesunkia "Energijos" pergale (2 VIDEO)

Finalas prasidėjo nesunkia "Energijos" pergale (2 VIDEO)

2018-03-19
LRK "Energija" informacija
 Sekmadienį Lietuvos ledo ritulio čempionato finalo serijoje netrūko kietos kovos, buvo pralietas žaidėjo kraujas, tačiau intrigai vietos palikta nebuvo.

Deividas Kazlauskas ir Povilas Verenis pelnė po tris įvarčius, o jų vedama Elektrėnų „Energija“ namuose net 10:1 (4:0, 3:1, 3:0) sutriuškino „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkus bei finalo serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0.

Nuo pat rungtynių pradžios „Energija“ perėmė jų kontrolę ir svečiams tik pavieniais atvejais pavykdavo smūgiuoti į Elvino Karlos ginamus vartus. Tuo tarpu elektrėniečiai nuo pirmosios sekundės įjungė aukštesnę pavarą, o šio sezono „Energijos“ lyderis D.Kazlauskas (2:29 ir 18:00) vien per pirmą kėlinį pelnė du įvarčius. Po kartą pasižymėjo Lukas Veželis (13:07) ir Donatas Vitte (19:11), o šeimininkai po pirmųjų dvidešimties minučių pirmavo jau net 4:0. Abi komandos pirmame kėlinyje nei karto nepažeidė taisyklių.

Antrojo kėlinio pradžioje aštuonioliktą savo sezono įvartį įmušė P.Verenis (25:51) ir padidino šeimininkų pranašumą iki penkių įvarčių, tačiau po keturių minučių greitoje atakoje Dovydas Streckis (29:46) smūgiu iš vidutinio atstumo pirmą kartą nuginklavo E.Karlą ir sugrąžino keturių įvarčių skirtumą.

Netrukus po to Vytautas Jagelavičius tapo pirmuoju rungtynių žaidėju, kuris išbandė nubaustųjų žaidėjų suolelį, tačiau kiekybinės persvaros „Energijai“ išnaudoti nepavyko.

Likus žaisti šiek tiek mažiau nei septynias minutes iki antrojo kėlinio pabaigos įvartį po sumaišties prie kauniečių vartų pelnė Mauras Baltrukonis (33:18), tačiau prieš jį dar suspėjo grubiai prasižengti Artiomas Suminas ir iš lietuvio veido pasipylė kraujas, kuris nudažė ledą raudonai. Po šio epizodo ne tik buvo trumpam sustabdytos rungtynės, tačiau buvo iškviesta ir ledo valymo automobilis.

Vos po minutės ir 27 sekundžių P.Verenis atliko smūgį, o prie atšokusio ritulio pirmasis suskubo D.Kazlauskas (34:45) bei nedengiamas pelnė trečiąjį savo įvartį šiose rungtynėse (7:1).

Kėlinio pabaigoje Kauno klubas net penkioms minutėms įgijo kiekybinę persvarą, kai iš aikštės už durį lazda buvo pašalintas Karolis Kubilius.

Trečią kėlinį tiesiog uraganiškai pradėjo P.Verenis (41:36 ir 42:14), kuris vos per 38 sekundes fantastiškais reidais drąskė varžovų gynybą ir pelnė net du įvarčius „Energijai“ žaidžiant mažumoje.
Kėliniui įpusėjus, jubiliejinį, dešimtąjį „Energijos“ įvartį įmušė Eimantas Steponavičius (49:18) ir „Energija“ šventė triuškinančią pergalę.

Šios rungtynėse beveik 50 minučių „Energijos“ vartus gynė E.Karla, o susitikimo pabaigoje jį pakeitė Nerijus Dauksevičius. „Kaunas Hockey“ vartus visas rungtynes gynė Lukas Jakšys.

„Energija“ atliko 36 smūgius į vartus, tuo tarpu „Kaunas Hockey“ - 22.

Pirmą vietą reguliariame sezone užėmusi „Energija“ bei antroje vietoje finišavę „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai iškarto pateko į pusfinalį, kuriame elektrėniečiai serijoje iki dviejų pergalių 2-0 įveikė Vilniaus „Geležinį vilką“, tuo tarpu kauniečiai po įtempos ir atkaklios serijos 2-1 palaužė Vilniaus „Hockey Punks“ klubą.

„Energija“ ir „Kaunas Hockey“ iki šiol buvo susitikę keturis kartus: praėjusių metų lapkritį elektrėniškiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 8:1, tačiau jau po dviejų savaičių kauniečiai netikėtai atsirevanšavo „Energijai“ ir namuose juos įveikė rezultatu 5:4. Gruodį „Energija“ laimėjo 6:2, o šių metų sausį - 2:1.

Likusios finalo serijos rungtynės:
Kovo 20, Kaunas, pradžia 20:15;
Kovo 22, Elektrėnai, pradžia 20:00;
Kovo 25, Kaunas, pradžia 20:15 (jeigu reikės);
Kovo 27, Elektrėnai, pradžia 20:00 (jeigu reikės).

Komentuoti

To veltui, 2018-03-20 16:45:22
Smarkiai tu cia nusisnekejai. Niekas cia nieko nepyla, zmones aptarineja ir dalinasi nuomonem.
!, 2018-03-20 14:56:27
Aha. Ir ateiciai noretusi kad ledo ritulininkas, grizes is uzsienio negriztu pagal nutylejima i Energija. Aisku visi pradesite kalbeti apie tai kad visur kitur nera salygu!.. la la la - fa fa fa... Tai butent apie tai ir kalbu. Kad butu salygos tobuleti visose klubose!!! Ir didelis dekui visiems, kas dirba ta linkme!
Sirgalius, 2018-03-19 23:49:59
Nieko, Kaune bus jau kitokios varžybos. Manau Kauno žaidėjai padarys išvadas po tokio pralaimėjimo. O ateičiai labai norėtusi kad kuo daugiau komandų dalyvautų čempionate.
ne veltui, 2018-03-19 15:00:13
tik mėgėjai. Tulžies palieti tik sugeba :D Tikiuosi jūsų mordų nėra arenoje Kauno, falšyvi snukiai. Per petį ploja tik kai laimima.
megejas, 2018-03-19 14:39:35
Beliakovas lyg apdauzytas po Panku, bet ryt gal jau bus, Nausedos sekmadieni neturejo but. Bet net ir su jais kartu ir dar Lasynu kazin ar smarkiai pasikeis vaizdas aikstelej. Tik kad Kaune tiek neprimetis. Reik pripazint, kad Energija vis dar nenugalima ir ruostis kitam sezonui:)
bolekas, 2018-03-19 13:52:25
turbut ketvirtadieni gera pjanica buvo , kad sitoks vaizdas aiksteje
Hm, 2018-03-19 13:44:34
Zmones, nestumlkit ant Kauno ir kaliningrade galima gyventi..
giena, 2018-03-19 13:21:09
galvojau kad zmones bet pasirodo ekrane bezdzione
lopas is kauno, 2018-03-19 13:09:08
lukas pasedes juodai o kur tas is kaliningrado kur registruotas tas tai tikrai padetu musu mylimam miestuij nieks nesako kad kaunas nugales bet gal rezultatas padoresnis butu uz grazu zaidima sekmes visiems
ir vel eteryje, 2018-03-19 12:18:14
tie patys du stumikai, kur negali nepapilti pamazgu ant kauno legionieriu ir vartininko. Stumkit kiek norite, bet statistikos kalba savo. Komanda atėjo iki finalo visu pastangu jėga. Bet aisku vienos prastos varzybos ir reikia komanda su sh suvaryti?
to:kas bus kita sezona?,, 2018-03-19 11:44:20
Man atrodo, kad si sezona Energija pasistengs zut but tapti cempione ir baigti savo egzistavima nenugaleta. Kita sezona zais jauniu lygoje, ar kaip ten ana vadinasi. Nomanovas gris i GV, Katulis, Baltrukonis i Juodupe(duok Dieve surastu finansu), Karla Amerikan, Fiscevas i Konga, kas nors is jaunymo uz juru mariu, Kulevicius i punkus, Verenis puse sezono tvoras dazys. KAUNAS, jeigu nepraras savo legionieriu ir sponsoriu,liks tik stipri komanda kovojancia del pirmos vietos.Bet jeigu atgims Juodupe ir prisisauks savo legionierius is Kauno atgal, tai Kaune bus problemu, nes savo jaunu zaideju galinciu zaisti tokiame lygyje neturi, paprasciausiai ju nera! Yra vaiku, bet ne jaunimo. Kaune problema. Punkai, kaip zaide taip ir zais.Seniai senies, bet Lietuvos lygiui ju dar pakaks. Baltrunas gris i Rokiski. Rybakovas ir Kieras, ant siaudiniu koju ciuozia. Rybakovas pries Kauna net i kova nelindo, taupe save rinktinei. Baltija matomai prikazhet dolgo zyt ( Vilkas! O cia jau labai idomiai gali buti. I komanda grizta jaunimas, ir labai stiprus jaunimas, sita komanda uz metu kitu perims Lietuvos ledo rytulio vaira. Kaip bebutu, bet Jadkauskas uzaugino labai daug geru zaideju. Na o Rokiskis ir su Baltrunu liks tik Rokiskiu. Intriga isliks, nes tai ledo ritulys)
na va ir samdiniu komandos minusas, 2018-03-19 11:16:54
rusu penketuko nera, nera ir komandos..
kas bus kita sezona?, 2018-03-19 11:01:34
Kaunui irgi gale varžybų jau reikėjo išleisti savo antra vartininką, o tai žmogeliui ir taip fantazija atšoks pas jus but komandoje ir taip kalbos sklinda jau rusai legionieriai nenori pas jus žaist atvaro tik pinigu pasiima ir jiems tas pats koks rezultatas?
linelis, 2018-03-19 10:54:34
kur panku-vilko varzybos?
pastaba, 2018-03-19 10:18:55
Lygai reikia jau kita sezoną iki 3 pergaliu pusfinalius ir ketvirtfinalius žaist
kaunui, 2018-03-19 10:11:34
Pagalvokit kita sezona apie vartininka Lukas tinka tik megejo ligos o BOLIKAS daug geresnis turi buti konkurencija tarp vartininku o gal as neteisus prasau komentaru ?????
LT hockey reikia jau permainu, 2018-03-19 09:32:32
Petras visai nemyli Jūsų ledo ritulio? Energija pirmą kartą buvo visas rungtynės nusiteikusi ir yra verta pergalės pagal savo sudėtį ir pan.
Svedai-Cekai, 2018-03-19 09:07:09
I Elektrenus nebuvo galimybes nuvykti, tai teko vakare isijungti kompiuteri, pries finala buvau rases - sirgaliukai labai idomu kas cia ivyks siame finale ? net biski baisu buvo koki as ten pamatysiu rezultata :) na ka atsargiai ieinu i hockey lt. ir ziuriu Energija - Kaunas 10-1, isivaizduojate 10-1 ??? tai va kas ivyko :) ilgai i ji ziurejau, galvoju jooo, o cia tai bent, rezultatas labai grazus bet aisku tik Energijai. Joooo Energija yra ziaurus ir dar kokie ziaurybes jie :) jie neleidzia mums pamatyti intrigos finale, jie savo galingu zaidimu kaip kokie kanadieciai susitvarke kaip su kokia Austrija :) Siaip matesi komandos labai atsakingai atsinese i finala, baudos minutes tai patvirtino, elektreniskis tik vienas prasikalto, o kaunieciai du kartus, aisku krito i akis komandu sudetis, atejo atsakingiausias cempionato momentas didysis finalas, reiskia susitelkimas komandu turi buti maksimum visose srytise, ir prasau Kauno komandoje nebuvo tokiu zaideju - Beliakovo, Lasino, Nikulino, Nausedos ??? finale, pries Energija, ir dar Elektrenuose kada ten Energija kaip Kanada, tai cia apie kokias pergales galima svajoti ? neaisku del kokiu priezasciu tu zaideju nebuvo, bet Energijai tai neidomu, pas juos kazkodel buvo visi ir Verenis, ir Kazlauskas, ir Nomanovas, ir Katulis , ir Aliukonis, ir Vezelis ir t.t. pas juos finaluose niekas neserga, niekas niekur nesvencia, ar kazkur kitur neatsiranda, jie visi komandoje atidirba kaip vienas kumstis ir svencia cia ant ledo savo pergales, o ne kazkur kitur prie vaisiu stalo :) tai vat tokia komanda iveikti yra neimanoma, tai monolitine komanda, pries juos kazka priespastatyti reikia ir kietiems visiems tapti monolitais. Aisku tai nereiskia, kad Energija jau laimejo serija 3-0 ir viskas baigta, Kaunieciai ant savo kanadsko mazesnio ledo yra itin pavojingi ypac kada maksimum ijungia visa savo jega, jie kaip ten be butu visviena turi sansa islyginti serijos rezultata pries super galinga varzova, paprastas pavyzdys, cempionato eigoje kaunieciai pirmose rungtynese buvo nusluoti Elektrenuose ne ka mazesniu rezultatu 8-1, bet neuzilgo Kaune parode savo irgi gana galinga jega ir atsirevansavo nugaledami elektreniskius 5-4 ? taip, kad Kaunas faktas ranku nenuleis ir bandis grazinti rimta kova 2018 m finale.