Titulinis » naujienos » „Geležinį Vilką U80“ nugalėję Kauno „Velniai“ išsaugojo „sausus“ vartus

„Geležinį Vilką U80“ nugalėję Kauno „Velniai“ išsaugojo „sausus“ vartus

2018-01-27
Sausio 25 d. Vilniuje vykusi kova tarp Kauno „Velnių“ ir Vilniaus „Geležinio Vilko U80“ įrodė, kad kauniečiai LRML čempionato turnyrinės lentelės viršūnėje atsidūrė neatsitiktinai. „Velniai“ varžovams užkūrė tikrą pragarą: per rungtynes susikrovė dešimties įvarčių kapitalą, savo priešininkams nepalikdami šansų pelnyti nė vieno įvarčio. Rungtynių rezultatas – 0:10 (0:3, 0:5, 0:2).

Nuo pat rungtynių pradžios „Geležiniui Vilkui U80“ sunkiai sekėsi gintis nuo oponentų, tad vartininkui Martinui Petiul teko atremti galingų kauniečių metimų krušą. Pavojingesnius „Geležinio Vilko U80“ puolimų epizodus nugęsindavo greita Kauno komandos vartininko Domo Senkaus reakcija. „Velnių“ įvarčių tiradą 11-ąją susitikimo minutę pradėjo Benas Jakšys (0:1). Kitus du pirmojo kėlinio įvarčius pelnė Genadijus Nazarovas (0:2, 0:3).

Įpusėjus rungtynėms vilniečiai vis dar nerado priešnuodžio prieš sustyguotą „Velnių“ žaidimą, o pačius skandino klaidos ir netikslūs perdavimai. Vieno tokio vilniečių tolimo perdavimo savo zonoje metu, „Velniams“ žaidžiant mažumoje, Virginijus Janušauskas perėmė ritulį, perdavė jį atsidengusiam Karoliui Janušauskui ir šis pelnė lengvą įvartį (0:4). Techniškai gražų įvartį 31-ąją minutę įmušė Genadijus Nazarovas (0:5). Po poros minučių „Geležinio Vilko U80“ vartus pasiekė Roberto Lukoševičiaus smogtas ritulys (0:6). Paskutinius du kėlinio įvarčius per mažiau nei minutę pelnė Saulius Barzda (0:7) ir tą vakarą taiklumą demonstravęs Genadijus Nazarovas (0:8).

Trečiojo kėlinio eiga nesikeitė: 51-ąją minutę tikslų metimą atliko Artūras Pranskevičius (0:9), o dviženklį skaičių ties „Velnių“ įvarčių sąskaita uždegė Pauliaus Bigenio taiklus smūgis (0:10).