Titulinis » Naujienos » „Geležinio vilko“ 2004 komanda pasiekė pirmąsias pergales Baltarusijos čempionate

2016-09-27
LRM "Geležinis vilkas" informacija
 Praėjusį savaitgalį GV 2004 komanda pergalingai startavo Baltarusijos čempionate. Su bendraamžiais ledo ritulininkais iš Vitebsko sužaidė dvejas rungtynes  ir nugalėję varžovus 7:4 ir 11:4, į Vilnių parsivežė užtikrintas pergales.

Pirmąjame mače jaunieji „Geležinio vilko"   ledo ritulininkai ypatingai sėkmingai startavo jau pirmajame kėlinyje (2:0). Vėliau varžovams beliko vytis lietuvaičius. Antrąjį kėlinį GV 2004 komanda laimėjo 3:2, o trečiąjį baigė lygiosiomis – 2:2. Tačiau per pirmąjį kėlinį sukauptas taškų bagažas „Geležiniam vilkui" leido pergalingai baigti varžybas ir pasiekti užtikrintą pergalę.

Po 2 įvarčius įmušė Paulius Karnišauskas ir Linas Dedinas. Po 1 įvartį pridėjo Marius Dumčius, Motiejus Simonsen, Ernest Misiuk. Vartus saugojo Emilija Simonsen.

Antrosiose varžybose GV 2004 taip pat neleido varžovams revanšuotis ir sutriuškino Vitebsko ledo ritulininkus 11:4.

Tiesa, varžybų eiga intriguojanti išliko iki pat 3-ojo kėlinio. Pirmajame ir antrajame kėliniuose komandos žaidė tašką į tašką:  2:2, 2:2. Tik trečiajame kėlinyje vilniečiams pavyko palaužti varžovus ir kėlinį laimėti stulbinančiu rezultatu – 7:0.

Net 4 įvarčius įmušė Marius Dumčius, 2 – Linas Dedinas. Po vieną –  Motiejus Simonsen, Ernest Misiuk, Paulius Kanišauskas, Artur Seniut, Titas Balkus. Vartus saugojo Albertas Grinevičius.