Titulinis » Naujienos » „Geležinio vilko“ ir Gomelio komandos pasidalino po pergalę

„Geležinio vilko“ ir Gomelio komandos pasidalino po pergalę

2017-04-12
LRM "Geležinis vilkas" informacija
 Šį savaitgalį Lydoje Vilniaus „Geležinis vilkas“ surėmė jėgas su Gomelio bendraamžiais ir pasidalino po pergalę.

Šeštadienis – sėkmingas vilniečiams

Šeštadienį vilniečiams pavyko garbingai pasiekti pergalę. Jau per pirmąjį kėlinį buvo akivaizdu, kad kova lengva nebus. Vienas po kito skriejo įvarčiai į vartus ir pirmasis kėlinys baigėsi tik vieno taško persvara, vilniečių naudai. Per antrąjį kėlinį Gomelio žaidėjai įdėjo dar daugiau pastangų, kad išlygintų rezultatą, tačiau to padaryti jiems nepavyko, kėlinys baigėsi lygiosiomis, tačiau „Geležinis vilkas“ vis dar pirmavo vienu tašku. Trečiasis kėlinys visiškai palaužė priešininkų jėgas. Jiems nepavyko į vartus pasiųsti nė vieno tikslaus įvarčio. „Geležinis vilkas“ triumfavo rezultatu 8:4.

Per antrąsias varžybas „Geležiniam vilkui“ sėkmė nebesišypsojo

Sekmadienį Gomelio komanda rungtynes pradėjo nusiteikusi naujai kovai. Pirmą kėlinį komandoms pavyko baigti lygiosiomis. Antrasis kėlinys „Geležiniam vilkui“ nebuvo toks sėkmingas. Galbūt per didelis pasitikėjimas savimi po šeštadienio kovos pakišo koją – priešininkams pavyko išsiveržti į priekį. Fortūna vilniečiams nesišypsojo ir trečiojo kėlinio metu. Nors vyko įnirtinga kova, šiek tiek sėkmingesnė ji buvo Gomelio komandai. Varžybos baigėsi rezultatu 4:2, priešininkų komandos naudai.