Titulinis » Naujienos » “Geležinio vilko” komandos aktyviai ruošiasi naujajam sezonui

“Geležinio vilko” komandos aktyviai ruošiasi naujajam sezonui

2015-08-29
LRM "Geležinis vilkas" pranešimas spaudai
 Netrukus prasidės naujasis ledo ritulio sezonas, kuriam aktyviai ruošiasi Vilniaus ledo ritulio mokyklos “Geležinis vilkas” auklėtiniai. Šiais metais Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos pirmenybėse dalyvaus penkios skirtingų amžiaus grupių “Geležinio vilko” komandos, o atvirajame Baltarusijos vaikų čempionate pirmą kartą startuos net trys šios mokyklos ekipos.

Rugpjūčio 17-28 dienomis savo komandoms “Geležinio vilko” mokykla surengė ledo ritulio sporto stovyklą. Stovyklos metu jaunieji ledo ritulininkai ne tik aktyviai treniravosi, bet ir sužaidė po dvejas draugiškas rungtynes. U-12 amžiaus grupėje “Geležinio vilko” komanda du kartus susitiko su Kauno “Griunvaldu”. Pirmasis susitikimas baigėsi taikiai 3:3, o antrąjį 3:1 laimėjo vilniečiai.

U-14 amžiaus grupėje “Geležinio vilko” ir “Griunvaldo” ekipos pasidalino po pergalę. Pirmąsias rungtynes 4:3 laimėjo kauniečiai, o antrąsias 4:1 – vilniečiai.

U-16 amžiaus grupėje “Geležinis vilkas” 0:5 nusileido Gardino COR ir 7:0 įveikė Elektrėnų SSM. Jauniausieji stovyklos dalyviai, – 2006 – 2007 g.m. ledo ritulininkai, šį savaitgalį Vilniaus Akropolio ledo arenoje sužais draugiškų varžybų seriją su Gardino COR bendraamžiais.