Titulinis » Naujienos » "Geležinis vilkas" dvikovoje po atviru dangumi palaužė "Rokiškio" pasipriešinimą (FOTOGALERIJA)

2018-02-11
 Atkaklios rungtynės sužaistos Lietuvos ledo ritulio čempionate sekmadienį Rokiškyje, kur po atviru dangumi vietos „Rokiškis“ 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) nusileido Vilniaus „Geležiniam vilkui“ ir dar labiau sumažino galimybes pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos.

Rokiškėnai iki reguliariojo sezono pabaigos dar turi atsargoje penkias rungtynes – trimis daugiau nei laipteliu aukščiau žengiantis Vilniaus „Geležinis vilkas“, tačiau tarpusavyje komandos susitiks po savaitės, o kitos dvikovos „Rokiškiui“ bus nelengvos – dvi su „Energija“ ir po kartą su „Kaunas Hockey“ bei Klaipėdos „Baltija“.

Dvikovoje su „Geležiniu vilku“ po atviru dangumi rokiškėnai patyrė skaudų durį rungtynių pradžioje, kai mažumoje Edvinas Boroška (05:45) pelnė pirmąjį įvartį, o besibaigiant kėliniui ir dar kartą baudė ledo šeimininkus (19:16).

Antrojo kėlinio pradžioje Arnas Misiukas (21:19) padidino vilniečių pranašumą iki trijų įvarčių ir tik tuomet „Rokiškis“ susizgribo. Dominykas Deksnys (29:41) daugumoje sušvelnino skirtumą, o Saulius Limontas (43:19) trečiajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki minimumo.

„Geležinis vilkas“ dar kartą išnaudojo greitį ir mažumoje pelnė antrąjį įvartį, kai dublį įteisino A.Misiukas (54:01).

Rokiškėnai daugumoje (58:08) po Kasparo Falko įvarčio sušvelnino skirtumą iki 3:4, tačiau išlyginti rezultato nepavyko.

Beje, „Rokiškis“ į varžovų vartus metė 41 kartą, kai „Geležinis vilkas“ atsakė 38 metimais.

Kitas čempionato rungtynes žais vėl „Rokiškio“ ledo ritulininkai, kurie ateinantį šeštadienį 14 valandą priims „Baltiją“ o sekmadienį 13 valandą – „Geležinį vilką“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“        16   15   0   0    1   131:41    45
2. Vilniaus „Hockey Punks“     17    9   0   2    6    76:63    29
3. Kauno „Kaunas Hockey“       16    8   2   1    5    65:45    29
4. Klaipėdos „Baltija“         14    5   2   0    7    55:82    19
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 18    5   0   0   13    56:101   15
6. Rokiškio „Rokiškis“         15    2   0   1   12    35:86     7