Titulinis » Naujienos » "Geležinis vilkas" tik po pratęsimo palaužė "ESSM-2000"

"Geležinis vilkas" tik po pratęsimo palaužė "ESSM-2000"

2015-11-11
 Dviejų Lietuvos ledo ritulio čempionato autsaiderių dvikovoje Vilniaus „Geležinis vilkas“ namų aikštelėje priėmė prieš savaitę kovoje dėl pirmųjų sezono taškų įveiktą Elektrėnų „ESSM-2000“ ekipą. Antrasis bandymas buvo sunkesnis, prireikė net pratęsimo -  5:4 (0:2, 2:1, 2:1, 1:0).

Elektrėniškiai šioje dvikovoje iškart tėškė kozirius ant stalo. Pirmąsias rungtynes šiame sezone žaidė vartininkas Arūnas Aleinikovas, kuris pastaruoju metu dirba Lietuvos rinktinių vartininkų treneriu.

Tai davė vaisių ir pirmieji dvikovoje pasižymėjo jaunieji „ESSM-2000“ žaidėjai. Paulius Macijauskas (12:37) pasiuntė ritulį į varžovų vartus. Netrukus Egidijus Binkulis rezultatą padvigubino (17:33).

Savo kozirius „Geležinis vilkas“ parodė antrajame kėlinyje. Edvinas Stankevičius (22:31, 27:05, dviejų žaidėjų dauguma) greitai išlygino rezultatą, matyt, pamiršęs, kas stovi varžovų vartuose.

Elektrėniškiai buvo nusiteikę iškovoti pirmuosius tris taškus čempionate ir tikslo siekė atkakliai. Eimantas Steponavičius (35:25) vėl išvedė svečius į priekį.

Trečiojo kėlinio pradžioje Kostas Kirilovas (41:04) vėl išlygino rezultatą.

Intriga tęsėsi iki pat kėlinio pabaigos. Abu klubai apsikeitė pražangomis, o Rokas Bazys (56:49) išnaudojo elektrėniškių pašalinimą ir pirmą kartą išvedė „Geležinį vilką“ į priekį.

Priešpaskutinę minutę „ESSM-2000“ paprašė pertraukėlės ir netrukus Mantas Stepanavičius (58:49) daugumoje išlygino rezultatą 4:4.

Dabar jau šeimininkai sustabdė rungtynes pasitarimui. Per likusias 20 sekundžių įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos žaidė pratęsimą.

Pratęsimo metu Ignas Romaškevičius (61:31) greitai įmušė lemiamą įvartį ir „Geležinis vilkas“ antrą kartą sezone įveikė jaunuosius elektrėniškius.

Kitos čempionato rungtynės įvyks po savaitės, trečiadienį, kai 19.30 val. Kauno ledo arenoje susitiks vietos „Baltų ainiai“ ir „ESSM-2000“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“           7  7  0  0   0    62:22    21
2. Kauno „Baltų ainiai“           6  3  0  1   2    32:27    10
3. Juodupės „Juodupė“             4  3  0  0   1    14:11    9
4. Rokiškio „Rokiškis“            4  2  1  0   0    21:17    8
5. Vilniaus „Hockey Punks“        5  2  0  0   2    19:27    6
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“    7  1  1  0   5    31:42    5
7. Elektrėnų „ESSM-2000“          7  0  0  1   6    28:61    1