Titulinis » Naujienos » „Geležinis Vilkas U80“ neprilygo „Ober-Haus“ komandai

„Geležinis Vilkas U80“ neprilygo „Ober-Haus“ komandai

2017-12-23
LRML čempionato geriausiųjų trejetuke esanti „Ober-Haus“ ledo ritulio komanda gruodžio 21-osios vakarą rezultatu 8:2 (4:0, 2:1, 2:1) palaužė „Geležinio Vilko U80“ pasipriešinimą.

Rimtą nusiteikimą „Ober-Haus“ pademonstravo per 3 minutes pelnytais trim greitais įvarčiais be atsako: 3-iąją rungtynių minutę įvartį įmušė Vadimas Kozlovas (1:0), 5-ąją – Ivanas Reis (2:0), 6-ąją – Marius Šalomskas (3:0). Baigiantis pirmajam kėliniui „Ober-Haus“ savo pranašumą užtvirtino sužaidę daugumoje: 13-ąją minutę tikslų metimą atliko Vytautas Krištopavičius (4:0).

Retus „Geležinio Vilko U80“ puolimus nugesindavo labiau patyrusių varžovų perimti rituliai. 24-ąją minutę penktą „Ober-Haus“ įvartį savarankiškai pelnė Marius Šalomskas (5:0). Komandai žaidžiant daugumoje 36-ąją minutę ataką rezultatyviai užbaigė Ivanas Reis (6:0). Tačiau tokia pat palankia padėtimi pasinaudojo ir „Geležinis Vilkas U80“: paskutinę antrojo kėlinio minutę individualų įvartį pelnė Vladimiras Širšin (6:1).

Trečiajame kėlinyje 42-ąją minutę „Geležinio Vilko U80“ vartus pasiekė Genricho Abragimovičiaus mestas ritulys (7:1). Vladimiras Širšin dar kartą pasinaudojo kiekybiniu savo komandos žaidėjų pranašumu ir 45-ąją minutę įmušė antrąjį savo įvartį (7:2). Švieslentei skaičiuojant paskutines rungtynių sekundes „Ober-Haus“ ledo ritulininkai apgulė „Geležinio Vilko U80“ gynybinę zoną, tačiau delsė smūgiuoti į vartus, kol iš Remigijaus Valicko ritulį gavęs Genadijus Choruženko per paskutiniąją sekundę atliko ryžtingą ir taiklų metimą (8:2).

„Ober-Haus“ komandoje pasižymėjo Marius Šalomskas (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Ivanas Reis (2 įvarčiai), Genadijus Choruženko (1 įvartis, 1 perdavimas), Vadimas Kozlovas, Vytautas Krištopavičius, Genrichas Abragimovičius (1 įvartis), Gintautas Bulauka, Mantas Buika, Saulius Lynikas, Remigijus Valickas (1 perdavimas).

„Geležinio Vilko U80“ komandoje sužibėjo du individualius įvarčius pelnęs Vladimiras Širšin.