Titulinis » Naujienos » „Geležinis vilkas“ vos neprisižaidė su V.Škadausko vedama „ESSM-2000“ ekipa

„Geležinis vilkas“ vos neprisižaidė su V.Škadausko vedama „ESSM-2000“ ekipa

2016-02-09
sportas.lt informacija
 Antradienį Lietuvos ledo ritulio čempionate Vilniaus „Geležinis vilkas“ svečiuose 5:4 (2:1, 2:1, 1:2) įveikė Elektrėnų „ESSM-2000“ ekipą. Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė įvarčiais – pasižymėjo Kostas Kirilovas (1:19 min.) ir Valdas Škadauskas (1:58).

Po dviejų pražangų ekipos liko žaisti keturiese prieš keturis ir tai parankiau buvo „Geležinio vilko“ ledo ritulininkams, kuriuos į priekį vėl išvedė Justas Fedorovičius (7:23). Abi komandos ir toliau dažnai rinkosi pražangas, bet kiekybine persvara ilgai sekėsi pasinaudoti tik svečiams iš Vilniaus – antrajame kėlinyje įvarčius žaidžiant daugumoje pelnė Darius Verbickas (28:02) ir Artiomas Sidorovas (35:35). Beje, po D.Verbicko įvarčio „ESSM-2000“ vartininką Andrių Kaminską pakeitė Aurimas Uscila. Kėlinio pabaigoje V.Škadauskas (36:56) sugebėjo pasinaudoti kiekybine persvara ir įmušė antrąjį savo įvartį.

Trečiajame kėlinyje vilniečių persvarą padidino J.Fedorovičius (48:21). Visgi, vėliau „Geležinis vilkas“ rinkosi vieną pražangą po kitos. Vilniečiai liko žaisti trise prieš penkis varžovus ir buvo nubausti – trečią savo įvartį įmušė V.Škadauskas (57:22). Vos po 28 sek. „ESSM-2000“, žaisdami daugumoje, įmušė dar vieną įvartį – skirtumą iki minimumo sušvelnino Marius Lomakinas (57:50). Likus žaisti 1 min. 28 sek. „ESSM-2000“ pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, bet vilniečiai atsilaikė.

„Geležinio vilko“ vartus visas rungtynes gynė Martinas Petiulas. „Geležinis vilkas“ (11 tšk.) įsitvirtino 6-oje turnyrinės lentelės vietą, o „ESSM-2000“ (4 tšk.) jau bus sudėtinga pakilti iš paskutinės – 7-os – pozicijos.

„Geležinis vilkas“ vasario 17-ą dieną Vilniaus derbyje susitiks su „Hockey Punks“, o „ESSM-2000“ vasario 18 d. namuose priims Juodupės „Juodupę“.