Titulinis » Naujienos » HC „Klaipėda“ „Riga cup 2015“ užėmė trečią vietą! (geriausias turnyro vartininkas - klaipėdietis)

2015-04-26
HC "Klaipėda" informacija
Pirmą kartą „Riga cup 2015“ turnyre žaidusi Klaipėdos dviejų ledo ritulio mokyklų – „Baltijos“ ir „Skato“ jungtinė U-10 komanda užėmė aukštą trečią vietą.

HC „Klaipėda“ pavadinimu žaidusi ekipa 24 komandų U-10 turnyre pateko į C grupę, kur varžėsi su H.C. „Ogre“ (Latvija), H.K. „Prizma (Latvija) ir „Jokerit red“ (Suomija) klubais.

Turnyre buvo žaidžiamo 2 kėliniai po 15 minučių per visą aikštę.

Pirmajame etape HC „Klaipėda“ žaidė galingai – 5:1 nugalėta H.K. „Ogre“ (Danielius Čečekovas 2, Klara Miuler, Ilja Michalevičius, Nikita Valasenko po 1 įvartį), 4:0 – „Jokerit red“ (Vitalijus Fediukinas, K.Miuler po 2) ir 3:2 – H.K. „Prizma“ (Timūras Sedleckis – Razinas 2, V.Fediukinas 1 įvartis).

Patekę į 12 geriausių komandų etapą, trijų komandų grupėje 2:0 (I.Michalevičius, V.Fediukinas) įveikė P.S.K „Narva 05“ (Estija) klubą ir atsilikinėdami 4:0, 4:3 nusileido H.C. „Šachtar“ klubui iš Baltarusijos (D.Čečekovas 2, K.Jevstignejevas).

Po šio etapo HC „Klaipėda“ pateko i aštuonių stipriausių komandų atkrintamąsias varžybas, kurių ketvirtfinalyje      2:0 įveikė „Mogilev 05“ (Baltarusija) komandą (Kirilas Jevstignejevas, Klara Miuler) ir pateko į pusfinalį.

Pusfinalyje susikauta su dar viena „Jokerit yellow“ komanda iš Suomijos. Pirmaudami 1:0 (K.Miuler), klaipėdiečiai apmaudžiai nusileido 1:2 ir pateko į mažąjį finalą. Jame laukė „Jelgava LSS 05“ (Latvija) ekipa.

Mažajame finale klaipėdiečių pražangas išnaudojo varžovai, kurie pirmieji pelnė įvartį (10:43, Ingus Locmelis).

Antrajame kėlinyje po raktikaulio traumos pilnai neatsigavęs, rezultatyviai turnyre žaidęs V.Fediukinas išlygino rezultatą (17:53).

Iki rungtynių pabaigos likus 1:30 min. varžovai užsidirbo dvi baudos minutes ir klaipėdiečiai praprašė 30 sek. pertraukėlės. Per likusį laiką rungtynių eigos pakeisti nepavyko ir komandos susigrūmė baudinių serijoje. Joje lemiamą įvartį pelnė V.Fediukinas, kuris lėmė trečią vietą naujajam klubui HC „Klaipėda“ ir trečią vietą „Riga cup 2015“ turnyre.

Geriausiu turnyro vartininku pripažintas klaipėdietis Danila Cepovas.

V.Fediukinas ir K.Miuler su 10 rezultatyvumo taškų pasidalino 6-8 vietas rezultatyviausiųjų sąrašuose.

Čempionais U-10 amžiaus grupėje tapo klaipėdiečių skriaudikė antrame etape „Šachtar“ komanda (Baltarusija), kuri finale 2:1 įveikė „Jokerit yellow“ (Suomija) ekipą.