Titulinis » Naujienos » „HC Žalgiris“ viešnagę Rusijoje baigė pralaimėjimu

„HC Žalgiris“ viešnagę Rusijoje baigė pralaimėjimu

2015-02-22
„HC Žalgirio“ klubui nepavyko pergalingai užbaigti išvykos į Rusiją. Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) reguliariojo sezono rungtynėse žalgiriečiai sekmadienį svečiuose 2:4 (0:2, 1:1, 1:1) turėjo pripažinti Riazanės „Molniya“ ekipos pranašumą.

Rungtynių pradžia žalgiriečiams buvo labai nesėkminga – sužaidus vos kiek daugiau nei 5 min. „Molniya“ jau džiaugėsi dviejų įvarčių pranašumu. Pirmasis pasižymėjo Sergejus Teriochinas (2:28 min.), o netrukus kiekybine persvara pasinaudojo Danila Andrejevas (5:05). Vėliau jau „Molniya“ ėmė pažeidinėti taisykles, bet „HC Žalgiris“, žaisdamas daugumoje, nepajėgė pasižymėti.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų gynybą pagaliau pralaužti pavyko Ivanui Chodulovui (25:14), tačiau antrasis D.Andrejevo (32:34) įvartis sugrąžino „Molniya“ ekipai dviejų įvarčių pranašumą. Trečiajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais žaisdamos daugumoje – pirmasis pasižymėjo šeimininkų žaidėjas Jegoras Feofanovas (41:05), o netrukus tiksliai smūgiavo Vladislavas Nikulinas (44:23). Aktyviau trečiajame kėlinyje rungtyniavę žalgiriečiai antroje kėlinio pusėje 4 min. žaidė daugumoje, bet dar labiau priartėti prie varžovų nepajėgė.

Šiose rungtynėse žaidė du lietuviai: Ilja Četvertakas atliko rezultatyvų perdavimą, o Edvinas Boroška nepasižymėjo. Danielius Nomanovas, Edgaras Protčenko ir Ugnius Čižas rungtynėms nebuvo registruoti.

Sportas.lt primena, kad visas tris ankstesnes šių komandų dvikovas laimėjo žalgiriečiai. Riazanėje Lietuvos klubas laimėjo rezultatu 4:3, o Elektrėnuose šventė dvi pergales – 6:3 ir po pratęsimo 7:6.

„HC Žalgiris“ (121 tšk.) Vakarų konferencijoje ir toliau užima 4-ą poziciją, o „Molniya“ (80 tšk.) rikiuojasi 11-a ir tęsia kovą dėl vietos atkrintamosiose varžybose.

Artimiausias dvejas rungtynes žalgiriečiai žais vasario 26-27 dienomis namuose su 2-oje pozcijoje esančiu Jaroslavlio „Loko-Junior“ (Rusija, 133 tšk.) klubu.