Titulinis » Naujienos » „Hockey Punks“ atsirevanšavo „Juodupei“ ir įsitvirtino antrojoje vietoje (VIDEO)

2016-12-02
 Lietuvos ledo ritulio čempionate Vilniaus „Hockey Punks“ ketvirtadienio vakarą Vilniuje 9:4 (4:2, 3:2, 2:0) įveikė Juodupės „Juodupę“.

Vilniaus klubas atsirevanšavo už nesėkmę pirmajame ture 1:5.

„Hockey Punks“ į priekį nuo rungtynių pradžios timptelėjo puikias rungtynes sužaidęs Edgaras Rybakovas, kai rungtynių pradžioje už neapdairumą įvarčiu nubaudė „Juodupės“ puolėjas Konstantinas Isajevas (01:10). E.Rybakovas atsakė dviem įvarčiais iš eilės (04:05, 08:27), atliko rezultatyvų perdavimą įvartį pelniusiam Mindaugui Kierui (10:46, mažuma), o netrukus vėl pats taikliai smūgiavo į vartus (12:10) ir vilniečiai atitrūko 4:1. Audringą kėlinį įvarčiu baigė Aleksejus Nikulinas (19:06), kai nedrausmingai žaidę „pankai“ liko trise prieš penkis.

Po tokios audringos pradžios vilniečiai nenusiramino ar nuo pat antrojo kėlinio pradžios pradėjo mušti įvarčius. Modestas Kartenis (21:58), o vėliau „pokerį“ pasiekęs E.Rybakovas (25:39) ir Algimantas Visockas padėjo komandai atitrūkti 7:2.

„Juodupė“ vėliavos nekėlė, Aleksejus Zubenka (35:03) ir Mauras Baltrukonis (39:38) sušvelnino skirtumą iki 4:7.

Ir trečiojo kėlinio pradžia niekuo neišsiskyrė – „Hockey Punks“ pelnė dar du varčius ir atsikeršijo varžovams už skaudų pralaimėjimą pirmajame rate.

Vilniaus klubas įsitvirtino antroje vietoje, tačiau sužaidė trijomis rungtynėmis daugiau už „Juodupę“. Šį sezoną Lietuvos čempionate bus žaidžiamos atkrintamosios varžybos, o į pusfinalį tiesiogiai pateks pirmąsias dvi vietas reguliariajame sezone užėmusios ekipos. Likusios keturios kovą dėl medalių pradės nuo ketvirtfinalio.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          7  7  0  0   0   51:15  21
2. Vilniaus „Hockey Punks“      10  6  1  0   3   51:32  20
3. Juodupės „Juodupė“            7  4  1  0   2   37:19  14
4. Rokiškio „Rokiškis“           8  2  0  1   5   19:31   7
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“   7  1  0  1   5   15:43   4
6. Kauno „Tigrai“                7  1  0  0   6   13:46   3