Titulinis » Naujienos » „Hockey Punks“ nesunkiai įveikė Elektrėnų jaunimą

„Hockey Punks“ nesunkiai įveikė Elektrėnų jaunimą

2015-11-27
 Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtadienio vakarą Vilniuje vietos „Hockey Punks“ neturėjo daug vargo dvikovoje su Elektrėnų „ESSM-2000“ jaunimu ir įveikė jį 9:1 (1:0, 3:0, 5:1).

Prieš šią dvikovą vilniečiai patys save nuteikinėjo rimtai kovai ir stengėsi išvengti Kauno „Baltų ainių“ pamokos, kurie netikėtai pralaimėjo Vilniaus „Geležinio vilko“ jaunimui.

Nusiteikti pavyko, tik įrodyti tai teko ilgai. Po pirmojo kėlinio ir vienintelio Vaido Pikčiaus įvarčio daugumoje (16:43) rezultatas buvo minimalus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hockey Punks“ sugebėjo išnaudoti dar dvi daugumas, kai pasižymėjo Naoki Kaneko (22:20) ir Mindaugas Kieras (23:02). Įvartį pridėjo Rokas Bacevičius (30:31) ir Vilniaus klubas pasijuto laisviau.

Trečiojo kėlinio pradžioje du greiti įvarčiai viską sudėliojo į savo vietas. Laisvydas Rimkus (40:42) ir šarūnas Suchomlinas (42:47) padidino skirtumą iki 6:0.

Dar po įvartį pridėjo Šarūnas Kuliešius (48:39) ir Karolis Šlikas (51:33) ir tik tuomet elektrėniškiai pabėgo nuo „sauso“ pralaimėjimo, kai įvartį pelnė Eimantas Steponavičius (54:36).

Tašką rungtynėse padėjo Romanas Fedotovas (58:05).

Kitos čempionato rungtynės įvyks gruodžio 2 dieną, kai Kaune susitiks vietos „Baltų ainiai“ ir „Hockey Punks“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“           8  8  0  0   0    68:22    24
2. Kauno „Baltų ainiai“           8  4  0  1   3    51:39    13
3. Juodupės „Juodupė“             5  3  0  0   2    14:17     9
4. Vilniaus „Hockey Punks“        6  3  0  0   3    28:28     9
5. Rokiškio „Rokiškis“            4  2  1  0   0    21:17     8
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“    8  2  1  0   5    38:47     8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“          9  0  0  1   8    33:85     1