Titulinis » Naujienos » "Hockey Punks" nesunkiai įveikė "Rokiškį" (VIDEO)

"Hockey Punks" nesunkiai įveikė "Rokiškį" (VIDEO)

2018-01-12
 Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtadienio vakarą Vilniuje vietos „Hockey Punks“ 8:2 (1:0, 4:0, 3:2) nepaliko vilčių svečiams iš „Rokiškio“ ir pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Sezono pradžioje dėl traumų buksavę vilniečiai ilgai negalėjo remtis visais žaidėjais, o pastarojoje dvikovoje ant ledo sugrįžo ir vienas tituluočiausių komandos žaidėjų, gynėjas Mindaugas Kieras.

Lietuvos rinktinės kapitonas dvikovoje pasižymėjo įvarčiu ir dviem rezultatyviais perdavimais, o „Hockey Punks“ antrojo kėlinio viduryje pelnė tris įvarčius, iš kurių vieną Edgaras Rybakovas buvo įmušė daugumoje, kitus du kartu su Laisvydu Rimkumi pelnė mažumoje ir trūktelėjo komandą į priekį 4:0.

„Rokiškio“ veteranas Saulius Limontas trečiojo kėlinio pradžioje sušvelnino skirtumą iki 1:5, tačiau šeimininkai pelnė dar tris įvarčius ir atitrūko 8:1. Tašką rungtynėse padėjo Simas Sakaitis, kuris sušvelnino skirtumą iki 2:8.

Vilniečiai į varžovų vartus smūgiavo 40 kartų, svečiai atsakė 32 metimais.

„Hockey Punks“ iki raudonumo įkaitino kovą čempionate dėl antrosios vietos, kuri suteikia teisę žaisti pusfinalyje aplenkiant ketvirtfinalio stadiją. Jei dėl pirmosios vietos čempionate ir tiesioginio patekimo į pusfinalį abejonių praktiškai nėra, dėl antrosios vietos konkuruoja trys klubai.

Kitos čempionato rungtynės įvyks šeštadienį Rokiškyje, kur 14 val. po atviru dangumi „Rokiškis“ priims „Kaunas Hockey“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“        11  10  0  0   1    90:29   30
2. Kauno „Kaunas Hockey“       12   6  1  1   4    47:39   21
3. Vilniaus „Hockey Punks“     11   7  0  1   3    52:44   22
4. Klaipėdos „Baltija“         11   5  2  0   4    48:58   19
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 12   2  0  0  10    37:69    6
6. Rokiškio „Rokiškis“         11   1  0  1   9    25:60    1