Titulinis » Naujienos » „Hockey Punks“ po pratęsimo įveikė „Kaunas Hockey“ ekipą (VIDEO)

„Hockey Punks“ po pratęsimo įveikė „Kaunas Hockey“ ekipą (VIDEO)

2018-10-09
Vilniaus „Hockey Punks“ klubas namuose atsirevanšavo „Kaunas Hockey“ komandai ir iškovojo antrąją pergalę šio sezono Lietuvos pirmenybėse.

Ketvirtose pirmenybių rungtynėse šios ekipos per 60 minučių savo santykių neišsiaiškino, tad buvo priverstos žaisti pratęsimą, kurio metu būtent šeimininkai pelnė įvartį bei iškovojo pergalę 2:1. Priminsime, kad vos prieš tris dienas Kaune „Kaunas Hockey“ mačą tarp šių ekipų laimėjo net 9:2

Pirmajame kėlinyje „Kaunas Hockey“ turėjo gana ryškią persvarą, o varžovus metimais lenkė net keturis kartus (16 prieš 4), tačiau į jų vienintelę tikslią ataką, kai pasižymėjo Aleksandras Mikheyonokas (5:16, rez. perd. Dovydas Streckis, Dovydas Žiūkas), šeimininkai atsakė savo įvarčiu išnaudodami kiekybinę persvarą. Įvartį „pankams“ pelnė Laisvydas Kudrevičius (18:25, rez. perd. Edgaras Rybakovas).

Antrajame kėlinyje kauniečiai užsidirbo net šešias pražangas, tačiau „Hockey Punks“ klubui nepavyko išnaudoti nė vieno iš savo gautų šansų, o per visas 20 minučių įvarčių pelnyta nebuvo.

Trečiojo kėlinio pradžioje vyravo kiek atsargesnis žaidimas, o aikštėje dominavo gynyba. Visgi, vilniečiai mačui artėjant prie pabaigos turėjo puikią progą įsiveržti į priekį, kai į „Kaunas Hockey“ vartus buvo skirtas baudinys. Jo realizuoti ėmėsi E. Rybakovas, tačiau jam pergudrauti komandos draugo Lietuvos rinktinėje – Artūro Pavliukovo, nepavyko.

Komandoms per trečiąjį kėlinį taip ir nepasižymėjus, pirmą kartą šį sezoną buvo žaidžiamas pratęsimas, kuriame savo patirtį įrodė Šarūnas Kuliešius, pelnydamas pergalingą mačo įvartį (63:50, rez. perd. E. Rybakovas).

Puikų mačą sužaidė ir „Hockey Punks“ vartininkas Simas Baltrūnas, kuris atrėmė net 38 varžovų metimus iš 39. Tuo tarpu A. Pavliukovui pavyko sulaikyti 31 iš 33 metimų.

Po šio mačo penkis taškus savo sąskaitoje turintys „pankai“ žengia antroje Lietuvos pirmenybių vietoje, o keturis taškus surinkę „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai užima trečią poziciją.

Komentuoti

To to LNRL, 2018-10-12 19:08:28
O ka jis daro ? Konkrečiau prašom.
to NLRL, 2018-10-12 17:26:11
Lyga ar bausit Petra Nauseda ar kaip visada išteisint? kiek galima? ar taip turi but, viskas gerai jam viskas galima? praeita sezona atleidot dabar irgi nekreipsit dėmesio, tai bent straipsni parašykit kaip jis gerai viska daro....
opa, 2018-10-10 17:36:44
gerai cia ant petro pavare. yra tame teisybes. jeigu antrus metus nepadarys energijos, bus ismestas. todel su nervais nesusitvarko
Tikri, 2018-10-10 17:06:40
Kosmonautai
to to vytoo, 2018-10-10 16:41:50
Kiekvienose varzybose rekiu is tribunos, kad jis durnius, ir kad varytu namo. Jei su nervais nesitvarko, tegu prie popieriu sedi, o negadina zaidimo ir reginio ziurovams su savo kaimietiskom paniatkem.
To to vytoo, 2018-10-10 16:35:22
Zaidejai komentavo, kad Petra uz leksika reikejo jau pirmam kelinyje siusti namo, nes teiseja apsere. Ir prasme kokia? Pankai daugiau sedejo, bet del teiseju neverke.
to vytoo, 2018-10-10 14:47:30
galetum jam i veida tai pasakyt, ko cia rasineji? Gali ateit ir per varzybas mums pasakyt kazka panasaus. Gali ir ne per varzybas. Bet negali "noname" zeminti zmogu! Nesvarbu kas jis butu... tai yra zema!
vytoo, 2018-10-10 12:55:32
nu tik neapsiverkit, bus dar pilna progu irodyti savo, net neabejoju, kad pavyks. nemyzkit i kelnes. nustokit kompleksuot, eikit zaist. teisejavimas +/-, o Nauseda - lochas tai 100%
to:teisejavimo specui, 2018-10-10 12:46:15
nemato tas, kuris nenori matyti. Arba nemoka video sustabndyti )))
., 2018-10-10 12:23:29
Koks bulitas aiskiai matosi kaip rituli ismusa o pankas uzciuozia
teisejavimo specui, 2018-10-10 11:42:35
ziurejau video, aiskiai nesimato, bulitas buvo 50/50. Teisejas buvo salia, gal mate geriau
to:kolina is italijos, 2018-10-10 10:19:39
jei matei, tai kam klausi? matei, tai atsakyk- Bulitas buvo?
KNS, 2018-10-10 10:15:06
Aciu Pankams uz priemima! Arena tikrai siltesne nei pernai, bet vistiek nepadoriai salta. Gerai nors saltalankiu arbata puikiai susildo. Labai itemptos varzybos! Deja, net prie pat Kauno suoliuko pora teiseju klaidu mateme... Apie tai ko nemaciau - nekalbu! Bet Pankai veidus su lazdom kabino... net su krauju - be prazangu! Nors turetu but 2+2. Bet tai teiseju problema. Teisejai leidzia - zaidejai daro! Vilnius vs Kaunas kaip visad, nesvarbu kokia sporto saka. Idomu kaip su GV suzaisim.
kolina is italijos, 2018-10-10 10:09:10
maciau, kad buvo refas is Baltarusijos, tai ir tas blogas?
to klausimas, 2018-10-10 10:01:28
nusipelnei, nes čia yra paprasta formulė: koks žaidimas ir žaidėjų lygis, tokie ir teisėjai