Titulinis » Naujienos » "Hockey Punks" su Dariumi Kasparaičiu pralaimėjo "Juodupei" (2 VIDEO, D.Kasparaičio komentaras)

2017-02-22
 Juodupės “Juodupė” tvirtai žengė į Lietuvos ledo ritulio čempionato atkrintamųjų varžybų pusfinalį, Darius Kasparaitis patyrė pirmą pralaimėjimą Lietuvos čempionate. Tokia Vilniuje vakar vykusių Vilniaus „Hockey Punks“ ir „Juodupės“ rungtynių baigtis, kurias 6:3 (5:1, 0:1, 1:1) tvirtai laimėjo svečiai.

D.Kasparaitis ketvirtą sezoną iš eilės žengė ant Lietuvos čempionato ledo ir po šių rungtynių gali tapti pilnateisiu Lietuvos rinktinės nariu. Tiesa, šįsyk Vilniaus klubui nepadėjo ir olimpinis čempionas.

„Juodupė“ dvikovoje savo argumentus išdėstė jau rungtynių pradžioje. Mauras Baltrukonis (03:20), Dmitrijus Beliakovas (05:05) ir Aleksejus Zubenka (07:46) vožtelėjo vilniečiams kaip reikiant.

Kėlinio viduryje Šarūnas Kuliešius daugumoje sušvelnino skirtumą (09:24), tačiau „Juodupės“ tai neišgąsdino. D.Beliakovas daugumoje ritulį į varžovų vartus pasiuntė dar kartą (14:46), o Artūras Katulis pratęsė vilniečių košmarą (16:40).

Po pertraukos D.Kasparaitis pabandė draugus užvesti kovai, pats rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie Š.Kuliešiaus įvarčio antrojo kėlinio viduryje (30:24), tačiau varžovai gynėsi patikimai.

Trečiojo kėlinio pradžioje Edgaras Rybakovas (44:57) sušvelnino vilniečių atsilikimą iki dviejų įvarčių ir pabandė sugrąžinti intrigą, tačiau nei 30 sek. pertraukėlė, nei puolėjų pastangos nuginkluoti varžovų vartininką Simą Baltrūną nepadėjo.

Rungtynes dar vienu įvarčiu baigė Aleksejus Zubenka (59:06).

„Hockey Punks“ į varžovų vartus metė 39 kartus, svečiai atsakė 36 metimais.

„Juodupė“ po šios dvikovos kartu su „Energija“ užsitikrino vietas pusfinalyje, kiti keturi klubai kausis ketvirtfinalyje.

Kitos čempionato rungtynės įvyks Elektrėnuose ketvirtadienį 20.00 val., kur „Hockey Punks“ su D.Kasparaičiu susitiks su Vilniaus „Geležiniu vilku“. Prieš šią dvikovą į Elektrėnų ledo rūmų palubę kils D.Kasparaičio marškinėliai, bus demonstruojamas filmas apie ledo ritulininką.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         16  16  0  0   0  133:40   48
2. Juodupės „Juodupė“           18  13  1  0   4  125:49   41
3. Vilniaus „Hockey Punks“      18   9  1  0   8   97:78   29
4. Rokiškio „Rokiškis“          18   7  0  1  10   61:69   22
5. Kauno „Tigrai“               19   4  0  0  15   60:150  12
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  15   1  0  1  13   31:121   4