Titulinis » Naujienos » „Hockey Punks“ užsitikrino trečiąją vietą Lietuvos čempionato reguliariajame sezone (VIDEO)

2019-02-09
 Šeštadienį paaiškėjo po „Hockey Punks“ ir „Geležinio Vilko“ rungtynių paaiškėjo Lietuvos čempionato reguliaraus sezono trečiosios ir ketvirtosios vietos likimas.

Pergalę Elektrėnuose 5:2 prieš savo varžovus iškovojusi „Hockey Punks“ ekipa „vilkams“ tapo nebepavejama: komandas po šio mačo skiria 11 taškų, tad per likusius tris mačus varžovai jau nebeturi galimybių panaikinti turimo deficito.

Pirmąjį susitikimo įvartį įpusėjus pirmajam kėliniui po varžovų klaidos pelnė Šarūnas Kuliešius (09:11, rez. perd. Valdas Pikčius, Aleksejus Kuveka), kuriam likusiam vienam prie vartininko beliko pasiųsti ritulį į vartus. Kėlinio pabaigoje krito ir antrasis įvartis į „Geležinio Vilko“ vartus, o šį kartą daugumoje pasižymėjo A. Kuveka (18:19, rez. perd. Edgaras Rybakovas, Karolis Šlikas).

Savo pranašumą dar labiau „pankai“ padidino antrojo kėlinio metu: A. Kuveka pelnė savo antrąjį įvartį (30:34, rez. perd. Š. Kuliešius, E. Rybakovas), o kėliniui artėjant prie pabaigos kiekybinę persvarą įvarčiu pavertė E. Rybakovas (36:18, rez. perd. Hectoras Majulas).

Trečiajame kėlinyje „Geležinio Vilko“ komandai dar pavyko perpus sumažinti atsilikimą, kai įvarčius išnaudojant daugumos situacijas pelnė Deividas Četvertakas (49:43, rez. perd. Tomašas Krukovskis, Dangyras Rimkus) ir Dominykas Bisturys (57:06, rez. perd. Edvinas Boroška, D. Rimkus), bet galiausiai visas viltis sugrąžinti rungtynėse intrigą atėmė Algimanto Visocko atsakomasis įvartis (58:15).