Titulinis » Naujienos » I diviziono reguliarusis sezonas baigtas

I diviziono reguliarusis sezonas baigtas

2012-04-04
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijoje įvyko paskutiniosios rungtynės, kuriomis baigėsi diviziono reguliarusis sezonas. Juodupės „Juodupė“ 9:4 (2:3, 2:1, 5:0) palaužė Vilniaus „Meteorą“ ir paskutiniu bandymu įšoko į trečiąją konferencijos vietą.

„Juodupė“ ilgai negalėjo įrodyti savo pranašumo ir po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo lygus.

Tačiau paskutiniajame kėlinuke pavyko išnaudoti varžovų nuovargį ir pelniusi 5 „sausus“ įvarčius, „Juodupė“ šventė pergalę ir pakilo į trečiąją konferencijos vietą.

Po rungtynių buvo apdovanoti geriausi konferencijos ledo ritulininkai. Geriausiu treneriu pripažintas Andrejus Jadkauskas (Vilniaus „Ice wind“), geriausiu gynėju – Dmitrijus Bulgakovas (Vilniaus „Vilkai“), perspektyviausiu – Ernestas Trukšnys (Juodupės „Juodupė“), geriausiu vartininku – Eduardas Stankevičius (Vilniaus OH). Rezultatyviausiu konferencijos ledo ritulininku su 17 įvarčių tapo Ernestas Čepulis (Juodupės „Juodupė“), naudingiausiu – Nickas Aubinas (Vilniaus „Lokiai“), kurio sąskaitoje 22 įvarčiai ir 10 perdavimų per 12 rungtynių.

„Juodupė“ – „Meteoras“ 9:4 (2:3, 2:1, 5:0).
„Juodupė“: E.Trukšnys 4, D.Zdanovičius 2, V.Bučius, S.Kažemėkas, E.Čepulis po 1 įvartį.
„Meteoras“: R.Vasiliauskas 2, R.Černychas, A.Mešavkinas po 1 įvartį.