Titulinis » Naujienos » Į Klaipėdą Latvija siunčia tvirtų vaikinų ledo ritulio komandą su patyrusiais veteranais užnugaryje (Latvijos klubų rinktinės sudėtis)

Į Klaipėdą Latvija siunčia tvirtų vaikinų ledo ritulio komandą su patyrusiais veteranais užnugaryje (Latvijos klubų rinktinės sudėtis)

2017-11-07
hockey.lt
 „CROWNS Baltic Challenge cup 2017“ ledo ritulio turnyre Klaipėdoje dalyvaus Lietuvos ir  Estijos nacionalinės rinktinės, Ukrainos eksperimentinė vyrų rinktinė ir Latvijos čempionato klubų rinktinė.
 
Pastaroji komanda paskelbė galutinę sudėtį, kurioje netrūks garsių pavardžių.
Latvijos  klubų rinktinėje bus ir Rygos „Dinamo“ žaidėjų. Gynyboje pagrindiniu ramsčiu turėtų būti Georgijus Pujacas (36 metai, 15 rungtynių KHL šį sezoną), o iš puolėjų labiausiai patyręs bus 36-erių Aleksejus Širokovas iš HK „MOGO“, kuris prieš 8 metus buvo „Dinamo“ kapitonu, bandė dar vieno KHL klubo duonos.  Puolime dar darbuosis G.Pujaco bendraklubiai Edgaras Kulda (22 metai, 17 rungtynių KHL) ir Georgas Golovkovas (22 metai, šį sezoną KHL dar nežaidė).
 
Be šių žaidėjų Latvijos komandoje netrūks patyrusių ledo ritulininkų. Vartininkas Rihardas Cimermanis buvo Rygos „Dinamo“ sistemoje, tačiau KHL rungtynėse aikštelėje nepasirodė. 23-ejų gynėjas Imantas Leščovas iš HK „Zemgale“ pernai žaidė 5 rungtynėse KHL „Dinamo“ sudėtyje, 24-erių puolėjai Andris Siksnis ir Rustamas Begovas (abu - HK „MOGO“) KHL lygoje žaidė prieš trejus metus.
 
Didžioji dalis komandos žaidėjų bus 22-24 metų ir visi šie vaikinai vieni kitus pažįsta iš žaidimo Latvijos U-18 ir U-20 rinktinėse. Tad, tokia galinga alkanų jaunuolių komanda ledo ritulio audrų nemačiusioje Klaipėdoje gali būti tikras uraganas visiems varžovams.
 
Trijų Baltijos šalių ledo ritulio federacijos prieš metus sutarė kartu rengti trijų etapų ledo ritulio turnyrą, kuris vyktų visose trijose valstybėse. „CROWNS Baltijos iššūkio taurės“ nugalėtojas bus paskelbtas kitų metų vasarį Latvijoje. Ketvirtoji, organizatorių nuožiūra pakviesta komanda varžosi dėl etapo taurės ir apdovanojimų, tačiau galutinėje įskaitoje ketvirtosios komandos rezultatai neskaičiuojami.
 
Bilietus į „CROWNS Baltic Challenge cup“  jau galima įsigyti bilietai.lt svetainėje, dienos bilieto į dvejas rungtynes kainos prasideda nuo 4.88 Eur.
 
Turnyro tvarkaraštis:
 
11.10 d. (penktadienis)
16.30 Ukraina- Latvija
20.00 Lietuva – Estija
11.11 d. (šeštadienis)
13.00 Estija - Ukraina
16.30 Lietuva – Latvija
11.12 d. (sekmadienis)
13.00 Latvija - Estija
16.30 Ukraina – Lietuva. Nugalėtojų apdovanojimas.
 
 
Latvijos rinktinės sudėtis „CROWNS Baltic Challenge cup 2017“ turnyrui Klaipėdoje:
 
Vartininkai: Rihards Cimermanis, Reinis Petkus (abu HK “Zemgale”).
 
Gynėjai: Mārtiņš Oskars Freimanis, Roberts Mamčics, Kristers Freibergs, Iļja Makarovs (visi “Liepāja/Optibet”), Imants Ļeščovs (HK “Zemgale), Georgijs Pujacs (Rīgas “Dinamo”), Krists Apsītis (HK “Mogo”), Kristaps Jākabsons (HS “Rīga) ir Mārtiņš Jakovļevs (HK “Mogo”).
 
Puolėjai: Kārlis Ozoliņš, Edgars Homjakovs (abu “Liepāja/Optibet”), Ričards Bernhards (HK “Zemgale”), Edgars Kulda (Rīgas “Dinamo”), Miks Lipsbergs, Andris Siksnis, Aleksejs Širokovs, Rūdolfs Prūsis, Krišs Lipsbergs (visi HK “Mogo”), Georgs Golovkovs (Rīgas “Dinamo”), Lauris Rancevs (HK “Zemgale”), Rustams Begovs (HK “Mogo”) ir Kristaps Millers (HK “Zemgale”).

Komentuoti

mama, 2017-11-10 12:10:36
Estam-estai,o likusius gal ir Lietuvos rinktine sudomins :) https://www.delfi.lt/video/transliacijos/anonsai/crowns-baltijos-issukio-taure-lietuva-estija.d?id=76283089
papa, 2017-11-10 11:58:15
Estijos žaidimai čia http://virusputnik.ee/baltic-challenge-10-11-klaipeda.html
Svedai-Cekai, 2017-11-10 11:26:18
:)))))))))) gal baigiam Xaliava :) nes pats matai sirgaliai jau pyksta ant musu planu del prasmukimo i arenas :) gal geriau strelkas del planu darom kur nors kur niekas nemato ir negirdi :) Klaipedoj prasmugdami per tuneli viska aptarsim okei ?
Edikas bykas, 2017-11-09 22:01:59
Eee, kazkaip ilgai megojau ir pramiegojau daug tikrai sauniu planu ir galvoju ar tikrai cia tas cempas vyks nes rinktine turbut labai silpnai pasiruosiusi nes mano talentas nera vertinamas taip kaip jis turetu buti vertinimas todel lietuviai labai silpnai pasirodys ir is viso uzkniso mane zurnaliskai siandien prie mano geriausio draugo seime prisipisineja ir as negaliu normaliai siam cempui ruostis
16 divizija, 2017-11-09 21:10:50
Nereikia mums čia tu Oksanu -Otsasanu mes pačios norim ištraukti daugiau babla iš tu ložiu ,grosim visa turnyra ant odiniu fleitu ir trambonu ir žinom kur apsistos tikri xoxes ir meno žinovai kurie supranta muzika ir sporta.Dar išmokom ryte žadinti varpais, tampyti už odiniu šniuru .
To xaliava, 2017-11-09 19:42:03
Planas tikrai yra, tunelis irgi yra. Tik architektas ji isvede i viena is loziu. Bet organizatoriai ta tuneli irgi zino ir siam cempui pasamde i loze Oksana, kad ji uzotsasanintu visokius xaliavcikus taip, kad joe ilgai apie vistas net galvoti nedristu. Tai labai atsargiai siulau ta tuneli naudoti.
Xaliava, 2017-11-09 19:00:51
Gerai vyrai baigiam pokštauti ir rimtai pakalbam kaip prasmukti naxaliava .Gal kas nors gali per pažintis suveikti arenos požeminiu komunikaciju plana ? Nes girdejau kad yra avarinis užslaptintas dangtis pro kuri galima pabegti jei arena atakuotu marsiečiai ar humonoidai ,tas daugtis randasi kažkur už vartu kur sedes teisejas is stebes kas muša golus tai pro ten galima patekti i arenos vidu. O kur randasi užslaptintas iejimas išorei žino tiktai organizatoriai nes pro ten smuks visi naxaliavščikai iš savivaldybes ir svečiai iš partiju.
Svedai-Cekai, 2017-11-09 18:25:43
o ka daugiau rasyti, jeigu jau rytoj prasideda turnyras, ir net neparaso LTU rinktines sudeties, ar visi atvyko, ar daug truksta pagrindiniu zaideju ir t.t. pvz. kokia ilga kelione sirgaliams is Vilniaus, o nieks nezino kokia LTU rinktine bus.
Svedai-Cekai, 2017-11-09 14:09:10
ne tamsta, bet juk kartais galima ir pajuokauti, taip linksmiau gyventi :) o jeigu dar Xaliava juokauja :) tai reikia kartais jam irgi patarimu :) pvz. kaip per virtuve prasmukti i varzybas, kad neapsipiltu jis su padlyva :))))
To to opapa, 2017-11-09 13:42:00
Tai tamstai matau komentarai yra juokeliu sinonimai ,jie tamstos supratimu tam skirti?
to, 2017-11-09 12:36:32
to - opapa, tau turbut kaip anekdotus kas nors pasakoja tu pradedi verkti :)))))
0papa, 2017-11-09 12:30:56
Ne komentarai ,o briedu briedas
Svedai-Cekai, 2017-11-09 01:27:44
:))))) siaip as turiu kazkur sklepuke nuo senu laiku nemazai ziedu is kazkokio disovo metalo tokiu apsinesusiu matu, pajuodusiu, bet istepus juos su zelionkos mase ir prasveitus su veiloku issiblizgina ir atrodo kaip auksiniai, tai gal cia as ir turiu to rumunisko aukso ? :) tada gal juos prigriebti ant zapaskes, maza ka, gal stumsim juos kam nors ? o del Zubraus ir Kasparo aprangu tai zinok cia itin geras variantas, man jisai prilipo :) o del duju nutekejimo tai cia is vis idejinis tavo planas :) tiktai zinai tu kur rankoves uzsirisa is durdomo tai gal neimk :) nes jeigu ispirks, kad cia musu darbas del evakuacijos tai gali tuos marskinius uzvilkti mums patiems:) ir uzristi rankoves :) ir xoki mes po to matysim kaip savo ausis uzdaryti durdome :)
To svedai čekai, 2017-11-08 19:19:20
Jei ilgai stovesim autostradoj ir stabdisim mašinas tai galvos kad rumunai pardavineja auksa, geriau butu tranzuoti apsirenge su xoxes apranga tu butum su Zubraus o aš su Kasparo majkem ir su pačiužom ,tada stum kad veluojam i varžybas. O Klaipedoj paskambinti i arena ir pranešti apie evakuacija nes nutekiejo dujos , bus panika o per ja galesim prasmukti naxaliava su pažarnikais ir sanitarais nes aš turiu pora baltu chalatu ir pora kur rankoves užsiriša iš durdomo.
., 2017-11-08 14:42:55
Labiausiai patyres veteranas zais musu rinktineje! ;)
Svedai-Cekai, 2017-11-07 23:34:14
to - xaliava, kaip nuvaziuoti na xaliava tai jau yra planas, jeigu nori prisijunk prie manes, su mano masina galesim minti, pavaziave kelis kilometrus nuo Kauno sustosim ir apsimesim, kad sugedo masina, ijungsim avarini ir stabdysim visas pravaziuojancias masinas. Juk visviena atsiras kazkoks geras zmogus kuris ant sniuro nutems iki Klaipedos. O ten jau ziuresim kaip prasmukti, galesim pabandyti ir cia apsimesti nelaimingais, pries ateinant prie kasos apsipilsim akis su mineraliniu tipo apsiverke, sakysim atvaziavom is taip toly is Kauno nuejom i parduotuve ir mums ten kazkas istrauke pinigines, apvoge mumis ziauriai,o mes taip mylim ledo rituli ir labai, labai norim pamatyti kaip zais LTU rinktine, tai maza ka, gal pagailes kaip sveciu ir dar apsiverkusiu. Jeigu sitas planas neisdegs tai tada mums reiks susirasti Svyturio arenos schema, o ten jau tu esi specialistas ant to, ar per ventiliacines angas ar per silumini mazga, ar per kaptiorkes, gal net blogiausiu atveju per kanalizacija tam tikra valanda kada maziausiai visi eina i WC :), ar per langus, nu issiaiskinsi kur geriau, tiesa tik nepamirsk pasiimti stekloreza nes itariu jo tikrai gali prisireikti, ar gerai ?
Xaliava, 2017-11-07 16:51:29
Galvoju kaip naxaliva prasmukti tai jei sugalvosiu duosiu žinot.
?, 2017-11-07 16:18:22
Latvijos čempionato klubų rinktinė. Bet Rigos Dinamo nežaidžia Latvijos čempionate? ar teisingai iš Latviu pusės?
Bant, 2017-11-07 16:08:51
Dar pasisekė, kad iš Kurbads neivieno žaidėjo. Ten garsių pavardžių irgi netruksta.