Titulinis » Naujienos » Į Vilnių susirinkusi U-16 rinktinė ruošiasi kovoms su lenkais

Į Vilnių susirinkusi U-16 rinktinė ruošiasi kovoms su lenkais

2019-11-08
hockey.lt informacija
Lietuvos jaunučių iki 16 metų rinktinė šiandien susirinko Vilniuje, kur šį savaitgalį ji sužais du draugiškus mačus su Lenkijos bendraamžiais.
 
Penktadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje trenerių Andrejaus Savičevo ir Tomo Kaminsko nurodymų klausėsi 23 aikštės žaidėjai ir du vartininkai. Prieš stovyklą rinktinės gretos buvo praretintos dviem žaidėjais: dėl patirtų traumų prie rinktinės negalėjo prisijungti Aleksandras Zavirochinas ir Paulius Kanišauskas.
 
Šiandien rinktinės nariai jau dalyvavo treniruotėje, bet sprendimas dėl sudėties savaitgalio mačams bus priimtas po rytoj 9h ryto surengtos treniruotės. Šeštadienio rungtynių su Lenkija startas 16:00 val., o sekmadienį atsakomasis mačas bus surengtas 13:00 val. Abu mačai bus surengti „Pramogų“ arenoje, o įėjimas į juos – nemokamas.
 
Negalintys atvykti į Vilnių rungtynes tiesiogiai galės stebėti asociacijos „Hockey Lietuva“ Facebook ir Youtube paskyrose bei Delfi.tv
 
Lietuvos U-16 rinktinės kandidatų sąrašas draugiškiems mačams su Lenkija:
 
Eil nr
Žaidėjas
 
Poz
Gimimo metai
Klubas
1
Kudzevičius Nojus
 
G
2004
HC Klaipėda, LTU
2
Čyvas Matas
 
G
2004
Kauno BTA, LTU
3
Beličenka Benas
 
G
2004
Prizma, (u17) LAT
4
Briedys Mikas
 
G
2004
Geležinis Vilkas, LTU
5
Seniut Artur
 
G
2004
Geležinis Vilkas, LTU
6
Dembinskis Gabrielius
 
G
2004
Kauno BTA, LTU
7
Cininas Nojus
 
G
2004
Geležinis Vilkas, LTU
8
Kondratjev Maksim
 
G
2005
HC Klaipėda, LTU
9
Šimbelis Ugnius
 
G
2005
HC Klaipėda, LTU
 
 
 
 
 
 
1
Dumčius Marijus
 
P
2004
Vaasan Sport, (u16) FIN
2
Bazevičius Kipras
 
P
2004
Kauno BTA, LTU
3
Simonsen Mathias
 
P
2004
Geležinis Vilkas, LTU
4
Valčiukas Joris
 
P
2004
Kiekko-Vantaa, (u16) FIN
5
Čižas Vakaris
 
P
2004
Iserlohner EC U17 GER
6
Grybauskas Paulius
 
P
2004
Kauno BTA, LTU
7
Misiuk Ernest
 
P
2004
Geležinis Vilkas, LTU
8
Dėdinas Linas
 
P
2004
Kiekko-Vantaa, (u16) FIN
9
Michalevich Ilja
 
P
2004
HC Klaipėda, LTU
10
Fediukin Vitalij
 
P
2005
Svetlogorsk, RUS
11
Sedleckij-Razin Timur
 
P
2005
Svetlogorsk, RUS
12
Kazlauskas Žygimantas
 
P
2005
Kauno BTA, LTU
13
Nazarovas Arturas
 
P
2005
Kauno BTA, LTU
14
Kubilius Mykolas
 
P
2005
Kauno BTA, LTU
 
 
 
 
 
 
1
Ramanauskas Vilius
 
V
2004
Kauno BTA, LTU
2
Grinevičius Albertas
 
V
2005
Geležinis Vilkas, LTU
 
 
Oficialūs asmenys:
 
 
 
 
 
 
1
Kaminskas Tomas
Treneris
 
2
Savičevs Andrej
Treneris
 
3
Jakšys Benas
Vadovas
 
 
 

Komentuoti

:), 2019-11-11 14:41:32
:)