Titulinis » naujienos » Intrigų metas tęsiasi: čempionato lyderis „Kaunas Hockey“ prarado taškus rungtynėse su „Rokiškiu“ (VIDEO)

2017-12-07
 Lietuvos ledo ritulio čempionate tęsiasi netikėtų rezultatų serija. Trečiadienio vakarą Kaune vietos „Kaunas Hockey“ 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) vargais negalais palaužė iki šių rungtynių nė taško čempionate neturėjusius Rokiškio „Rokiškio“ ledo ritulininkus.

„Rokiškio“ komanda dvikovoje rėmėsi patirtimi ir labiausiai tituluotas komandos žaidėjas Saulius Limontas (14:33) pirmasis įmušė įvartį. Kauniečiai dar pirmojo kėlinio pabaigoje atstatė pusiausvyrą po Tomo Fediakino įvarčio (18:32).

Antrojo kėlinio viduryje Kasparas Falkas (28:30, dauguma) dar kartą išvedė „Rokiškį“ į priekį, tačiau šeimininkai trečiojo kėlinio viduryje dar kartą gelbėjo klubo garbę lygindami rezultatą, o tai padarė Savelijus Morozovas (51:48).

Trečiojo kėlinio pabaiga priklausė „Kaunas Hockey“, tačiau išplėšti pergalės per pagrindinį laiką nepavyko.

Pratęsimo metu abi komandos turėjo progų, tačiau viskas sprendėsi baudinių serijoje. S.Limontas vėl bandė iškovoti pergalę savo klubui, tačiau kauniečių legionierius Dmitrijus Prokopenkovas sugebėjo išlyginti baudinių santykį.

Ginčas, kuris klubas stipresnis, baudinių serijoje užsitęsė iki 12 smūgio, kai Kauno klubo puolėjas Povilas Jagelavičius pelnė lemiamą įvartį.

Iš viso rungtynėse šeimininkai smūgiavo 40 kartų, „Rokiškis“ atsakė 36 metimais ir iškovojo pirmąjį tašką čempionate.

Kitos čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienį Vilniuje, kur derbyje susitiks vietos „Hockey Punks“ ir „Geležinio vilko“ komandos.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

To kaunas, 2017-12-07 22:30:39
Energijai simanoovas nesvilpia, blr svilpia baltarusai. Nesikelkit cia kaunieciai per daug, nes jau rokiskis nuleido biski.
to:To kaunas,, 2017-12-07 22:09:18
tai kodel nebesvilpia? O todel kad blogai svilpe Energijai visais laikais. Verkete pastoviai. Nesikelkite cia kaimieciai, nes jau Kaunas nuleido jus ant zemes, nuleis ir Juodupe ir Rokiskis.
to:Bulitas,, 2017-12-07 16:52:15
taip pat kaip Energijai! pastoviai Simankovas blogai svilpe! Bet matote tik Kauna
Bulitas, 2017-12-07 15:24:47
Vel Kaunas ir vel blogi teisejai... bet tai kai nesiseka komandai. :))))
specialistas, 2017-12-07 13:18:26
kaunieciai tikrai greicio dadeje bet su realizacija sunkoka, nes progu nemazai ir aisku reiktu gynyboje atidziau.
Svedai-Cekai, 2017-12-07 12:56:20
vat jums ir Rokiskis, vat jums ir Baltija, vat jums ir Kauuuuunas :)))) nieko cia baisaus, kad Kaunas gauna nuo panku 2-5, lygiai 2-2 per pagrindini laika suzaidzia su Rokiskiu, bet uztat 5-4 nugali nenugalima Energija :) Kaunui reikia tik stipriu varzovu - reiktu persimesti su Rygos Dinamo, tai ko gero ir nugaletu latviukus :) tik nepasiulykite Kaunui Palangos Riterio - nes tures dideliu problemu :)
Fanas, 2017-12-07 11:59:52
Mane stebina progresas Kauno. Keli ziadejai taip, bet ir visa komanda pasikeitusi. Sirgaliams patinka. Pirmyn
to Fanas, 2017-12-07 11:52:50
Papasakok kaip tu sugebi ateities laiku zinutes rasyt? :D Tavo zinute jau kogero puse valandos cia kabo... o ji parasyta 11:59:52 :D
..., 2017-12-07 11:49:58
Rokiskio vartininkas vakar buvo SIENA. Kauno amerikonas vartose stovejo pusetinai, bet Luko pagalba komandai tikrai praverte. Teiseju kai kurie momentai tikrai gincytini... Visi jie daro klaidas, ir nesinori ant ju pykti... bet jei skaiciuoti teiseju klaidas kazkurios komandas naudai... tai kai visad Kauna skriaudziat! :D Kauna dazniau sodinat uz abejotinas prazangas... nepastebimi lieka tokie niekai kaip zonos taisykle(keli cm, bet tikrai skola uz sia taisykle grazinot, nes ir Rokisiui ir Kaunui vakar buvo bent po 1karta zona, kurios nesusvylpe) Tai zmogiskieji faktoriai! :D O del daivingo - tikrai nemaciau nei vienoje komandoje. Rokiskiu pagarba uz gera zaidima! Kaunui aciu uz pergale! Povilai Jagelaviciau - suplesei tribunas! Va sitaip paprastai reik bulitus must!
Bl, 2017-12-07 11:44:30
Kaip dar bulito ne paskyrę Kaunui?
kaunas, 2017-12-07 10:52:09
po uzpraeitu metu rekordo musimu kai gaudavot 30golu per varzybas siemet visai ekspertai pasidaret, nors ir tada jus nuteisejaudavo :D
kaunas, 2017-12-07 10:38:54
Kaune teisejai us vartu rankas kilnoja vadinasi mankstinasi,kaip Vilniuje geda vadovams Budrauskui ir Sabunui abudu is Kauno cia ne Zibabe.
To Diver?, 2017-12-07 10:27:14
Daiveri tu daiveri isiziurek geriau su alkune i nosi kale krenta jam kaip futbolininkas. nebuvai varzybose geriau patilek. Teisejai gryba pjeve juodai
Kaunas, 2017-12-07 10:23:54
Povilas Jagelavičius
Diver?, 2017-12-07 10:23:08
Kaunas biski diveriai pasidare? Jau tiek vaidina prazangas kad net geda darosi uz juos, pvz sitam klipuke nr33 ir dar n zaideju rungtynese. Krenta kaip futbolininkai. Geda kaunas... geda...