Titulinis » Naujienos » Intriguojančioje kovoje Vilniaus „Lokiai“ per plauką nusileido Vilniaus „Feniksui“ (fotogalerija)

2019-11-08
Lapkričio 6-ąją dieną „Pramogų arenoje“ susirungė dvi komandos, sąskaitose turinčios po vieną pergalę iš trijų sužaistų rungtynių – Vilniaus „Lokiai“ ir Vilniaus „Feniksas“. Nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos. Fortūna buvo „Fenikso“ komandos pusėje. Ji „Lokius“ nugalėjo rezultatu 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:1). „Lokių“ vartus saugojo Boleslavas Konopackij, „Fenikso“ vartai buvo patikėti Kristupui Pranckiečiui.

Per pirmąjį kėlinį pelnytas tik vienas įvartis. 03:20 prasibrovęs pro „Lokių“ gynybą įvartį „Feniksui“ pelnė Povilas Jansonas (0:1, perd. Jevgenijus Rudenko).

Intriga įsiplieskė nuo antrojo kėlinio pradžios. 21:10 išlyginamąjį įvartį įmušė „lokys“ Artūras Grigonis (1:1, perd. Michailas Škoda). 24:33 teisėjai įskaitė antrą „Fenikso“ įvartį, kurį savarankiškai pelnė Jevgenijus Rudenko (1:2). Jei pastarasis „Fenikso“ įvartis sukėlė abejonių, tai tiesus ir galingas „Lokių“ žaidėjo Virginijaus Janušausko metimas iš vidutinio nuotolio „Fenikso“ vartininkui šansų nepaliko (2:2, perd. Artūras Grigonis).

Įtampa komandų neapleido ir paskutinį kėlinį. Pirmą kartą per vakaro rungtynes „Lokius“ į priekį išvedė 46:20 Tado Radvilos įvartis (3:2, perd. Karolis Rusinas, Artūras Grigonis). Tačiau po pusės minutės Povilas Jansonas rezultatą išlygino (3:3, perd. Jevgenijus Rudenko). Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi švieslentėje degant rezultatui 3:3.

Baudinių serijoje per ketvirtąjį „Fenikso“ bandymą pergalę atnešė tikslus Povilo Jansono metimas (3:4).

Geriausi rungtynių žaidėjai – Virginijus Janušauskas („Lokiai“) ir Povilas Jansonas („Feniksas“).