Titulinis » Naujienos » Intriguojančiose rungtynėse Kauno „Monstrai” nugalėjo Trakų „Galvę”

Intriguojančiose rungtynėse Kauno „Monstrai” nugalėjo Trakų „Galvę”

2016-11-05
Lapkričio 3 d. Kauno „Akropolyje“ į kovą stojo dar dvi LRML komandos – Kauno „Monstrai” ir Trakų „Galvė”. Rezultatu 6:3 (2:1, 1:1, 3:1) šeimininkai „Monstrai” įveikė Trakų „Galvę”.

Rungtynės prasidėjo žvalgyba ir nei vienai komandai nepavyko įgyti žaidybinės persvaros tol, kol „Monstrų“ komandos treneris-žaidėjas Benas Jakšys (po Arno Rutkausko perdavimo) 10-ą minutę iš arti nuginklavo „Galvės“ vartininką. Praėjus dviems minutėms po pirmojo įvarčio „Galvės” žaidėjas atsidūrė ant nubaustųjų suolelio taip suteikdamas „Monstrams” kiekybinį pranašumą. Šeimininkams įvartį pelnė „Monstrų“ puolėjas Pavel Loginovič (po Dominyko Rindeikos ir  Elvinas Kotvickio perdavimų), tačiau Trakų ekpia pasiduoti neketino ir pirmojo kėlinio pabaigoje, po „Monstrų” klaidos savoje zonoje, Artūras Vyšniauskas sušvelnino rezultatą iki 2:1.

Antrojo kėlinio pradžia žadėjo rezultatyvias rungtynes. Individualiu prasiveržimu 25-ą rungtynių minutę Pavel Loginovič pelnė antrąjį įvartį šiose rungtynėse ir toliau didino „Monstrų“ persvarą prieš varžovus. Antrąjį kėlinį užbaigė greita „Galvės” ataka, kurioje Simonas Jasiulis  (po Mariaus Gaidžio ir  Lino Žilinsko perdavimų) sumažino rezultatą iki minimalios „Monstrų“ persvaros 3:2.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Monstrai” pagreitino rungtynių tempą ir padidino persvarą iki trijų įvarčių, taip užsitikrindami pergalę šiose rungtynėse. Šio kėlinio pradžioje įvarčius įmušė Dainius Vainiušis (perdavimą atliko Benas Jakšys), Pavel Loginovič (po Dominyko Rimdeikos ir  Elvino Kotvickio perdavimų). Paskutinio kėlinio viduryje „Galvės“ puolėjas Tomas Vaškevič (perdavimus atliko Artūras Vyšniauskas ir Gintaras Kim-Taisan) dar įžiebė viltį svečiams, sumažindamas jų atsilikimą iki 2 įvarčių. Tačiau nepraėjus nei minutei po šio įvarčio, „Monstrų” žaidėjas Arnas Rutkauskas (po Beno Jakšio perdavimo) atstatė trijų įvarčių skirtumą ir taip įtvirtino „Monstrų” pergalę rezultatu 6:3.

Ši pergalė „Monstrų” komandai leido priartėti prie grupės lyderių, o „Galvės” komanda, patyrusi 2 pralaimėjimus iš eilės, lieka  turnyrinės lentelės gale.

Geriausiais žaidėjais šiose rungtynėse pripažinti Kauno „Monstrų” komandos vartininkas Domas Senkus ir Trakų „Galvės” puolėjas Simonas Jasiulis.