Titulinis » Naujienos » Intriguojantis sostinės derbis: "Hockey Punks" atlaikė "Geležinio vilko" spaudimą (VIDEO)

2017-12-08
 Lietuvos ledo ritulio čempionate antrą pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus „Hockey Punks“, sostinės derbyje po varginančios kovos 5:4 (4:2, 1:1, 0:1) palaužė Vilniaus „Geležinį vilką“.

Nugalėtojams pergalę lėmė pirmas kėlinys, kuriame greitai praleidę Dominyko Bisturio (08:10, dauguma) įvartį, atsakė keturiais Martyno Šliko (13:43), Artūro Švedavičiaus (16:37), Roko Bacevičiaus (17:39, dauguma) ir Laisvydo Rimkaus (19:32) taikliais metimais. Rezultatą dar pirmajame kėlinyje sušvelnino Aleksandras Kozelas (19:51, dviguba dauguma).

Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais, o lemiama drama pradėjo rutuliotis trečiajame kėlinyje, kai Jaromiras Šusterovas (46:57) sušvelnino skirtumą iki 4:5.

Kiekybinę persvarą turėję, minutės pertraukėlės prašę ir vartininką šeštu aikštės žaidėjų keitę „vilkai“ niekaip nepramušė po traumos pirmąsias rungtynes žaidusio vartininko Simo Baltrūno.

Iš viso 55 kartus į varžovus vartus metę jaunieji „vilkai“, trečiajame kėlinyje tai darė net 35 kartus. Varžovų 5 įvarčiams užteko 28 metimų.

Kitos čempionato rungtynės įvyks sekmadienį Klaipėdoje, kur vietos „Baltija“ priims „Rokiškį“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Kaunas Hockey“       11   7  1  0   3    47:37   23
2. Elektrėnų „Energija“         8   7  0  0   1    53:13   21
3. Vilniaus „Hockey Punks“      9   5  0  1   3    42:42   16
4. Klaipėdos „Baltija“          6   3  1  0   2    33:27   11
5. Juodupės „Juodupė“           8   3  0  1   4    38:31   10
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  9   1  1  0   7    28:44    5
7. Rokiškio „Rokiškis“          7   0  0  1   6    18:56    1